دستگاه تصفیه آب خانگی

درباره دستگاه تصفیه آب هیوندای

مقاله تصفیه آب هیوندای

دستگاه تصفیه آب هیوندا/ معرفی مدلها و قابلیت های فنی

دستگاه تصفیه آب هیوندا محصول کشور کره یکی از بهترین‌های بازار است. این دستگاه تصفیه با استفاده از فیلترهای استاندارد طراحی ‌شده است و می‌تواند آب را تا حد کاملاً پاکیزه به ‌همراه یونیزاسیون مناسب تصفیه نماید. بدون تردید با استفاده از دستگاه تصفیه آب هیوندای از آب شرب کاملاً گوارا برخوردار خواهید بود. این دستگاه حتی می‌تواند آلوده‌ترین آب‌های شهری را تا مرز پاکیزگی کامل تصفیه نماید.

دستگاه تصفیه آب هیوندا در مدلهای مختلف در سطح بازار داخلی عرضه می‌شود. برای خرید این دستگاه می‌توانید از خدمات سایت انجیکا نمایندگی دستگاه تصفیه آب هیوندا در سراسر کشور استفاده کنید.

برای آشنایی با کارکرد انواع دستگاه تصفیه آب و پی بردن به فاکتور های مهم برای داشتن یک انتخاب خوب، مقاله دستگاه تصفیه آب چیست را مطالعه کنید.

لینک قیمت تصفیه آب هیوندای

برای مشاهده قیمت و مشخصات دستگاه تصفیه آب هیوندا روی تصویر بالا بزنید.

تشخیص اصالت دستگاه تصفیه آب هیوندای

قبل از پرداختن به مشخصات این محصولات نکته ای را یادآور میشویم که دغدغه ی بسیاری از خریداران است و آن هم تشخیص اصالت دستگاه تصفیه آب هیوندای است. متاسفانه به محض ورود محصولات اورجینال از برندهای روز بازار جهانی و استقبال خریداران از این محصولات شاهد نمونه های تقلبی آنها در بازار هستیم که خرید را برای خریداران مشکل میکند.

اما اینکه چطور میتوان یک دستگاه تصفیه آب هیوندای اصل را از نمونه تقلبی تشخیص داد بحثی مفصل و پیچیده است؛ علاوه بر اینکه همین اطلاعات نیاز به بروزرسانی دارند چرا که محصولات فیک و قلابی هم بروز میشوند و به نمونه های اصلی و اورجینال نزدیکتر میشوند.

یکی از مهمترین و اولین قدم برای خرید تصفیه آب هیوندای اورجینال سفارش از سایتهای معتبر دارای اینماد است چرا که این سایتها خوب میدانند فروش اینترنتی محصول تقلبی چه پیامد ناگواری در پیش خواهد داشت. شما هم با چند سرچ ساده متوجه خواهید شد خرید از یک سایت معتبر دارای اینماد بدون مغایرت از دستورالعمل، میتواند به مراتب امن تر از یک فروشگاه فیزیکی در بازار یا محله باشد.

متاسفانه به محض ورود محصولات اورجینال از برندهای روز بازار جهانی و استقبال خریداران از این محصولات شاهد نمونه های تقلبی آنها در بازار هستیم که خرید را برای خریداران مشکل میکند. اما اینکه چطور میتوان یک دستگاه تصفیه آب هیوندای اصل را از نمونه تقلبی تشخیص داد بحثی مفصل و پیچیده است؛

علاوه بر اینکه همین اطلاعات نیاز به بروزرسانی دارند چرا که محصولات فیک و قلابی هم بروز میشوند و به نمونه های اصلی و اورجینال نزدیکتر میشوند. یکی از مهمترین و اولین قدم برای خرید تصفیه آب هیوندای اورجینال سفارش از سایتهای معتبر دارای اینماد است چرا که این سایتها خوب میدانند فروش اینترنتی محصول تقلبی چه پیامد ناگواری برایشان خواهد داشت.

مشخصات دستگاه تصفیه آب هیوندای

دستگاه تصفیه آب هیوندای با استفاده از قطعات مرغوب و باکیفیتی طراحی ‌شده است. تمامی بخش‌های فنی و طراحی این دستگاه از متریال‌های مرغوب با طول عمر مفید زیاد ساخته‌ شده‌اند. این دستگاه به روش اسمز معکوس کار می‌کند.

اسمز معکوس روش تأثیرگذاری در تصفیه آب شرب است. با استفاده از سیستم‌های اسمز معکوس می‌توانیم درصد بالایی از ناخالصی‌های آب را دفع کنیم. مانند دستگاه تصفیه آب هیوندا که قادر است تا ۹۹ درصد از ناخالصی‌های آب را دفع نماید. این کیفیت ساخت و کارایی بالا در جذب ناخالصی‌ها مورد توجه اهالی بازار قرار گرفته است. همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب هیوندا به نسبت طراحی قطعات و کیفیت آب مقرون‌ به‌ صرفه است.

مشخصه‌ی برجسته‌ی دستگاه تصفیه آب هیوندای بهره‌مندی از فیلترهای چندگانه است. این دستگاه قدرت فیلتراسیون بسیار بالایی دارد و تقریباً می‌تواند تمام ناخالصی‌های فیزیکی و یا شیمیایی آب را جذب نماید.

دستگاه تصفیه آب هیوندای

مشخصه‌ی برجسته‌ی دستگاه تصفیه آب هیوندای بهره‌مندی از فیلترهای چندگانه است. این دستگاه قدرت فیلتراسیون بسیار بالایی دارد و تقریباً می‌تواند تمام ناخالصی‌های فیزیکی و یا شیمیایی آب را جذب نماید.

 

دستگاه تصفیه آب هیوندای در تیپ‌های گوناگون از ۱ الی ۷ مرحله‌ای طراحی ‌شده است. مدل‌های ۷ مرحله‌ی بهترین و کامل‌ترین دستگاه تصفیه آب هستند که در نهایت تمام ناخالصی‌های آب را دفع می‌کنند.

روش کار و طراحی دستگاه تصفیه آب هیوندای

هیوندای تعداد متنوعی از دستگاه‌های تصفیه آب را تولید کرده ‌است. تنوع این محصولات زیاد است که هر کدام از آنها مخصوص تصفیه آب در شرایط متفاوتی هستند. کیفیت آب شرب در مناطق متنوع جغرافیایی متفاوت است.

مقدار فشار آب، میزان شوری آب و سطح املاح محلول در آب تا اضافه شدن کلر، TDS و… از جمله فاکتورهای کلیدی هستند که در طراحی و کاربرد انواع تصفیه آب خانگی نیز تأثیرگذارند. دستگاه تصفیه آب هیوندای در تیپ‌های گوناگون با هدف پوشش کامل پاک‌سازی انواع آب در مناطق مختلف جغرافیایی طراحی‌ شده است.

انواع دستگاه تصفیه آب هیوندای

هیوندای برای پاک‌سازی آب در سطوح مختلف و شرایط جغرافیایی متفاوت در مواجهه با انواع آب آشامیدنی دستگاه‌های مناسب تصفیه آب طراحی کرده ‌است. انواع مدل‌های این برند به قرار زیر هستند.

 • دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای H700
 • دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندای واکورتک HW-UP-100M
 • دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل HU-06-P
 • دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل W2-310P
 • دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل W2-340
 • دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل W2-360e
 • دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندا واکورتک مدل HQ7-4FRS
 • دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندا HU-55
 • دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندا مدل HR-800M-ST
 • دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندا مدل W2-320
 • دستگاه تصفیه آب خانگی هیوندا مدل W2-150P

مدل دستگاه تصفیه آب هیوندای

تنوع محصولات هیوندا گسترده‌ است. همگی این دستگاه‌ها توانایی حذف کامل شن و ماسه را دارند. همچنین می‌توانند در درجات مختلف ترکیبات آلی، نیترات، نیتریت و هر نوع فلز سنگین معلق در آب را پاک‌سازی کنند. تمامی دستگاه‌های تصفیه آب هیوندای با تأییدیه استاندارد بین‌المللی NSF طراحی ‌شده‌اند.

مزایای دستگاه تصفیه آب هیوندای

هیوندای از برندهای مطرح بازار است که سری محصولات کامل با قابلیت‌های متنوع طراحی کرده ‌است. هیوندای برای ساده‌ترین نیازها تا پیچیده‌ترین شرایط تصفیه آب محصولات مناسبی را عرضه کرده ‌است. مزایای انواع دستگاه تصفیه آب هیوندای به‌ قرار زیر هستند.

 • در این دستگاه‌های تصفیه آب از فیلترهای مرغوب با توانایی کامل حذف شن و ماسه، گل‌ولای، ترکیبات آلی، نیترات و نیتریت استفاده ‌شده است. این دستگاه‌ها حتی قادر به حذف فلزات سنگین از داخل آب شرب خانگی هستند.
 • انواع دستگاه تصفیه آب هیوندای متنوع هستند و به‌ راحتی می‌توانید تیپ تخصصی مورد نیاز خود را تهیه کنید.
 • در طراحی این دستگاه‌ها مخزن با گنجایش مناسب تعبیه شده‌ است تا در صورت عدم مصرف آب، مقدار کافی آب تصفیه ‌شده را ذخیره کند.
 • برند هیوندای دارای تأییدیه‌های بین‌المللی از قبیل NFS، HI، Water Quality Association و… در زمینه طراحی دستگاه‌های تصفیه آب می‌باشد.
 • فیلترهای انواع دستگاه تصفیه آب هیوندای از قابلیت نصب به روش Quick Fitting برخوردار هستند. برای تعویض فیلترهای هیوندای نیازی به تکنیسین ندارید. زیرا به ‌راحتی خودتان می‌توانید آنها را تعویض کنید.
 • انواع دستگاه تصفیه آب هیوندای دارای شیر روی سینک نیز هستند.
 • این دستگاه‌ها به فیلترهای لمینت 5 میکرون، فیلتر کربن و پست کربن و همچنین فیلتر ممبران (اسمز معکوس) مجهز هستند.

قیمت دستگاه تصفیه آب هیوندای

قیمت دستگاه تصفیه آب هیوندای به نسبت رقبای چینی و حتی اروپایی بازار مقرون‌ به‌ صرفه است. این دستگاه‌ها محصول کشور کره هستند که در ساخت همگی آنها از متریال مرغوب و مقاوم استفاده ‌شده است. در این دستگاه‌ها از روش اسمز معکوس برای پاک‌سازی و تصفیه آب استفاده می‌شود. روشی که تأثیرگذاری آن تا پاک‌سازی 99 درصدی آب اثبات شده ‌است. هیوندای فیلتر ممبران بسیار مرغوب و کارآمدی دارد.

طراحی با فیلترهای مدرن تصفیه آب، بهره‌مندی از متریال‌های مقاوم و ماندگار، توانایی کار در هر نوع شرایط آب‌وهوایی، پیش ‌بینی نیاز مصرف‌کنندگان در محیط خانگی و… از جمله قابلیت‌های برجسته دستگاه تصفیه آب هیوندایی هستند. هیوندای در کیفیت محصولات خود بهترین بازار است و اعتبار این برند در قیمت این محصولات هیوندای تأثیرگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *