نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

در دورانی هستیم که بدون حضور نیروی الکتریسیته نمی‌توانیم از بسیاری تجهیزات و امکانات استفاده کنیم، اما دسترسی به برق در همه مکان‌ها و تمامی شرایط ساده نیست. برای تأمین برق در مناطق روستایی و یا تولید برق در شرایط اضطراری چه کار می‌کنید؟ قطعاً به تهیه موتور برق توانمند، خوش ‌ساخت با قیمت مناسب و خدمات پس ‌از فروش کامل نیاز دارید. انواع موتور برق اس کا ان محصولات معتبری و خوش ساختی هستند که برای تولید برق در شرایط مختلف، آب‌وهواهای متفاوت و کاربردهای گوناگون طراحی ‌شده‌اند.

خرید موتور برق اس کا ان

شرکت SKN برند تازه ‌نفس چینی است که در این سال‌های اخیر قدم‌های بزرگی برای طراحی و تولید انواع ماشین‌آلات باغبانی و ساختمانی و حتی صنعتی و کارگاهی برداشته است. انواع موتور برق SKN یکی از برجسته‌ترین محصولات این برند چینی است. برای بررسی مشخصات فنی و خرید با بهترین قیمت می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت انجیکا نمایندگی موتور برق SKN استفاده کنید.

انواع موتور برق SKN

موتور برق‌های SKN در تنوع گسترده برای پوشش تمامی نیازهای خانگی و فعالیت های سبک کارگاهی طراحی شده‌اند. SKN در سبد محصولات خود از انواع موتور برق‌های بنزینی و دیزلی دارد که به ‌قرار زیر هستند:

  • موتور برق بنزینی SKN مدل SPG4500
  • موتور برق بنزینی SKN مدل WM1300
  • موتور برق بنزینی SKN مدل WM3200
  • موتور برق بنزینی SKN مدل WM4000
  • موتور برق بنزینی SKN مدل WM5500
  • موتور برق بنزینی SKN مدل WM5500E
  • موتور برق بنزینی SKN مدل WM7000E
  • موتور برق بنزینی SKN مدل WM8500E
  • موتور برق دیزلی SKN مدل WM5500CE

در ادامه به تشریح مختصر هر کدام از انواع موتور برق SKN می‌پردازیم.

موتور برق بنزینی SKN مدل SPG4500

موتور برق بنزینی SKN مدل SPG4500 مناسب نیازهای ساده ساختمانی برای روشن کردن چند عدد روشنایی به ‌همراه یخچال، تلویزیون، کولر و... طراحی‌ شده است. از طرفی با توان نامی ۳.۵ کیلو واتی این محصول می‌توانید تجهیزات کارگاهی و یا پمپ آب‌ها و کف‌کش ها با توان ۱ اسب را راه‌اندازی کنید. برای طراحی این موتور برق SKN از موتور تک سیلندر هوا خنک و تنفس طبیعی با عملکرد ۴ زمانه استفاده‌ شده است. این موتور از نوع هندلی است و قادر است قدرتی معادل ۹ اسب بخار را تولید نماید. این مدل برای پوشش نیازهای سبک خانگی مناسب است.

جدول مشخصات فنی SKN-SPG4500

توان نامی۳.۵ کیلو وات
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت AC و ۱۲ ولت DC
نوع موتورتک سیلندر با عملکرد ۴ زمانه
سوخت مصرفیبنزین
ظرفیت باک سوخت۲۵ لیتر
سیستم راه‌اندازیهندلی
وزنKg ۶۷.۵
AVRدارد

موتور برق بنزینی SKN مدل WM1300

موتور برق SKN مدل WM1300 محصول سبک ‌وزن با قدرت خروجی ۱ کیلو وات است که در ابعاد کوچک با استفاده از شاسی مقاوم مناسب فعالیت‌های مسافرتی، سیار و تولید برق در کمپ‌های کوچک و یا فعالیت‌های سبک خانگی طراحی‌ شده است. برای ساخت این مدل از موتور تک‌ سیلندر و بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه استفاده‌ شده که به روش هندلی راه‌اندازی می‌شود. این موتور تنفس طبیعی است و برای طراحی آن از مخزن سوخت 6 لیتری گنجانده شده است. موتور برق SKN مدل WM1300 با وزن نسبتاً سبک ۲۶ کیلوگرمی در ابعاد کاملاً کوچک ۴۱*۳۵*۴۷ سانتی‌متری برای حمل ‌و نقل ساده و کار در نیازهای سبک مسافرتی مناسب است.

جدول مشخصات فنی SKN-WM1300

توان نامیKW ۱
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت AC ۱۲ ولت DC
نوع موتورتک‌ سیلندر با عملکرد ۴ زمانه
سوخت مصرفیبنزینی
ظرفیت باک سوخت۶ لیتر
سیستم راه‌اندازیهندلی
وزن۲۶ کیلوگرم
AVRدارد

موتور برق بنزینی SKN مدل WM3200

این محصول SKN یک موتور برق سبک خانگی است که برای تولید برق در توان نامی ۲.۸ کیلو وات طراحی ‌شده است. این مقدار توان برق تک‌فاز کاملاً مناسب راه‌اندازی تجهیزات سبک خانگی مانند چند عدد روشنایی، یخچال، تلویزیون و... است. در عین ‌حال ظرفیت راه‌اندازی موتور پمپ‌ها و یا کف‌کش های ۰.۵ الی ۱ اسب را دارد. برای طراحی این موتور برق از موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه از نوع هندلی استفاده شده‌ که با طراحی در ابعاد کوچک ۶۷*۴۷*۴۶ سانتی‌متری به ‌همراه وزن ۶۰ کیلوگرمی یکی از سبک‌ترین انواع موتور برق SKN است و مناسب فعالیت‌های ساده خانگی و یا حضور در شرایط سیار و راه‌اندازی کمپ‌ها و... می باشد. برای طراحی این مدل از امکانات ویژه مانند سوئیچ اتوماتیک موتور، صفحه نمایش دیجیتال به‌ همراه رگولاتور اتوماتیک تنظیم ولتاژ AVR استفاده‌ شده است.

جدول مشخصات فنی SKN-WM3200

توان نامی۲.۸ کیلو وات
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت AC - ۱۲ ولت DC
نوع موتورتک ‌سیلندر با عملکرد ۴ زمانه
سوخت مصرفیبنزینی
ظرفیت باک سوخت۱۶ لیتر
سیستم راه‌اندازیهندلی
وزن۶۰ کیلوگرم
AVRدارد

 

موتور برق بنزینی SKN مدل WM4000

این مدل با تولید توان ۳.۵ کیلو واتی کاملاً در سطح نیازهای خانگی طراحی ‌شده است. با توان خروجی برق ۲۲۰ ولت این موتور برق SKN به ‌راحتی می‌توانید طیف کاملی از تجهیزات خانگی را راه‌اندازی کنید و یا مجموعه تجهیزات اداری و حتی برقی مورد نیاز یک فروشگاه را تأمین نمایید. در عین ‌حال برای فعالیت‌های جدی‌تر مانند راه‌اندازی پمپ‌ها و یا کف‌کش های ۱.۵ اسب از قدرت کافی برخوردار هستید. برای ساخت این محصول SKN از موتور تک سیلندر و بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه برند SKN استفاده ‌شده است. موتور به روش هندلی راه‌اندازی می‌شود و برای عملکرد بهینه‌تر آن از سیستم‌هایی مانند AVR و Engine Switch و... استفاده ‌شده است. قیمت موتور برق SKN مدل WM4000 در مقایسه با کارایی و کیفیت ساخت آن برای پوشش فعالیت‌های خانگی مقرون ‌به ‌صرفه است.

جدول مشخصات فنی SKN-WM4000

توان نامی۳.۵ کیلو وات
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت AC - ۱۲ ولت DC
نوع موتورتک سیلندر با عملکرد ۴ زمانه
سوخت مصرفیبنزینی
ظرفیت باک سوخت۱۶ لیتر
سیستم راه‌اندازیهندلی
وزن۶۰ کیلوگرم
AVRدارد