در این بخش به شما میگوییم چطور میتوان در میان انبوهی از برند های مختلف موتور برق، یک موتور برق ایده آل انتخاب کنید؛ در انتها میتوانید قیمت موتور برق راتو و در مدلهای مختلف را ملاحظه کنید.

موتور برق چیست؟

موتور برق یا همان ژنراتور الکتریکی دستگاهی است که انرژی در حالتهای مختلف مانند انرژی مکانیکی، گرمایی، شیمیایی و… را از یک منبع خارجی به انرژی الکتریکی به عنوان خروجی تبدیل می کند. اصطلاح “ژنراتور برق” یک اصطلاح کلی است. ژنراتورهای الکتریسیته اغلب موتور برق نامیده می شوند.

بازار موتور برق و سختی انتخاب!!!

وقتی وارد بازار موتور برق میشویم با انبوهی از مارک ها در رنگها و طرح های مختلف مواجه میشویم، انواع مارک موتور برق و برند هایی با زبانهای ژاپنی، لاتین، چینی و … که در بهترین حالت نام تعداد معدودی از آنها را شنیده ایم… شاید در ابتدا انتخابمان برندهایی هستند که در حوزه های مختلف فعالیت میکنند و نامشان را بیشتر شنیده ایم، برند هایی مانند هوندا، هیوندای، یاماها، سوبارو و… کمی دلمان گرم میشود چرا که میبینیم یک برند خوشنام مانند هوندا یا هیوندای محصول مورد نظر ما را تولید کرده… اما از آنجایی که موتور برقهای ژاپنی و برندهای مشهور قیمت بسیار بالایی دارند بهتر است از بین برندهای چینی یکی را انتخاب کنیم.

قیمت موتور برق راتو و انواع موتور برق

وقتی وارد بازار موتور برق میشویم، با انبوهی از مارک ها در رنگها و طرح های مختلف مواجه میشویم؛ انواع مارک موتور برق و برند هایی که در بهترین حالت نام تعداد معدودی از آنها را شنیده ایم…

موتور برق چینی یا ژاپنی؟

یکی از راه ها برای داشتن یک خرید مطلوب و پیدا کردن محصول مورد نظر که از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار باشد؛ اینجاست که وارد دنیای محصولات چینی میشویم چرا که برخی از آنها در کنار کیفیت بالا، قیمت مناسب و منطقی نیز دارند. آشنایی با برندها و نام های تجاری به ما کمک میکند تا راحت تر و مطمئن تر محصول مورد نظرمان را بیابیم؛ ما در این بخش یکی از بهترین مارک های موتور برق متناسب با نیاز شما را معرفی کرده ایم. تا خریدی با آگاهی و بینش داشته باشید.

چرا موتور برق راتو؟

شرکت راتو محصولات متنوعی در زمینه کشاورزی تولید میکند که یکی از این محصولات، موتور برق های این شرکت مییاشد.

یکی از زیباترین و البته با سابقه ترین موتور برق های بازار ایران، محصولات راتو (Rato Generators)، می باشند. قیمت موتور برق راتو، به نسبت کیفیت آنها، کاملا منطقی و مناسب میباشد.

شما با خرید یک محصول از برند راتو، هزینه یک محصول میانرده را پرداخت میکنید، در حالی که یک موتور برق بالارده خریداری کردید. برای اطلاع از صحت این مطلب، میتوانید قیمت محصولات برند های رقیب، مانند دوکار یا لانسین را با قیمت موتور برق راتو، مقایسه کنید.

رنج توان و قیمت موتور برق راتو:

رنج توان موتور برق های راتو از 800 وات تا 10000 وات (10 کیلووات) میباشد و قیمت موتور برق راتو، از حدود ۶ میلیون مدل 1500 شروع میشود، تا به حدود ۶۵ میلیون تومان مدل 11500 (10 کیلووات ۳ فاز) میرسد.

قیمت موتور برق راتو:

 

نمایش 1–8 از 9 نتیجه

نمایش 9 24 36