نمایش 1–8 از 24 نتیجه

نمایش 9 24 36

برند واکسون یک برند شناخته شده و قابل اعتماد است که محصولات متنوعی در زمینه صنعت و کشاورزی تولید میکند؛ بالغ بر پانزده سال است که واکسون طرفداران زیادی در بازار کشاورزی پیدا کرده که دلیل آن قیمت و تنوع بالای محصولات به خصوص انواع موتور برق واکسون میباشد. در این صفحه موتور برق های بنزینی و دیزلی این شرکت را به همراه مشخصات فنی و اطلاعات کاربردی مشاهده میکنید.

قیمت موتور برق واکسون:

شاید مهمترین فاکتور برای خیلی از ما در زمان انتخاب یک موتور برق، قیمت آن باشد؛ قیمت موتور برق واکسون کاملا منطقی است و این انتظار شما را براورده میکند، اما مسلما این کافی نیست. چرا که ما به دنبال محصولی هستیم که در کنار قیمت مناسب از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد. قیمت موتور برق واکسون مناسب است در عین حال، در قبال پولی که میپردازید، کیفیت و خدمات بیشتری نیز دریافت میکنید… ?

بنر قیمت موتور برق واکسون 7500 وات بنر

واکسون یک برند شناخته شده با سابقه ۱۵ ساله است. یکی از ده ها محصول این شرکت، انواع موتور برق های بنزینی و دیزلی واکسون است. قیمت موتور برق واکسون مناسب است؛ علاوه بر این، سایت انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق واکسون، به مدت ۵ سال تامین قطعات و خدمات پس از فروش واکسون را برای خریداران بر عهده دارد.

انواع موتور برق بنزینی واکسون Vackson

برای اینکه بهتر بتوانید با انواع موتور برقهای بنزینی واکسون آشنا شوید و بتوانید با دقت بیشتری مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید، پیشنهاد میکنیم با تیپهای مختلف این محصولات آشنا شوید. به صورت کلی موتور برق های وکسون در چهار تیپ (بنزینی) و یک تیپ (گازوییلی) در بازار و همچنین در سایت انجیکا (به عنوان نمایندگی رسمی موتور برق واکسون) موجود میباشد.

سری VK

 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK1000
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK1500
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK5500
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK57700
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK57700-E
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK9700
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK17700-E2
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VK18700-E2
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل:  VK18500-E2 (۸۵۰۰ وات)
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل:  VK19700-E2 (۸۵۰۰ وات)
موتور برق بنزینی VACKSON مدل VK1000

موتور برق Vackson مدل Vk1000 d یک مولد کوچک و سبک ‌است که ۵۰۰ وات توان دائم و ۸۰۰ وات توان استارت اولیه، تولید میکند. در واقع محصول پیش رو برای فعالیت‌های مسافرتی و سیار طراحی شده تا بتوانید آن را به راحتی با خود حمل کنید و در مکانهای مختلف از آن استفاده کنید. مهمترین کاربرد موتور برق وکسون ۱۰۰۰ تامین برق مورد نیاز کمپ‌های طبیعت گردی و یا استفاده برای لوازم کم مصرف خانگی میباشد. انجین این مدل یک موتور تک‌ سیلندر و بنزین سوز با عملکرد ۲ زمانه است که به روش هندلی راه‌اندازی می‌شود. موتور برق واکسون ۸۰۰ وات با وزن سبک ۱۸ کیلوگرمی و ابعاد بسیار کوچکی که دارد برای حمل ‌و نقل و جا به جایی با یک دست، کاملا مناسب است.

موتور برق واکسون ۱۰۰۰

جدول مشخصات فنی Vackson-VK1000

توان خروجی۸۰۰ وات
نوع موتورتک سیلندر ۲ زمانه
حجم موتور۵۰ سی سی
نوع راه‌اندازیهندلی
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت
حجم باک۵ لیتر
وزن۱۸ کیلوگرم
AVRندارد
موتور برق بنزینی VACKSON مدل VK1500

موتور برق Vackson مدل Vk1500 کمی از مدل vk1000 بزرگتر است اما دو ویژگی مهم به آن اضافه شده است:

 1. موتور ۴ زمانه دارای دو سوپاپ
 2. سیستم تثبیت ولتاژ avr

واکسون 1500 میتواند ۸۰۰ وات توان دائم و ۱۰۰ وات توان استارت اولیه، تولید کند. هر چند کمی بزرگتر و سنگینتر است اما هنوز مانند نمونه کوچکتر خود (مدل وی کا ۱۰۰۰) برای فعالیت‌های مسافرتی و سیار کاملا مناسب است. انجین این مدل یک موتور تک‌ سیلندر و بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه است و همین امر باعث شده توان بیشتری داشته و راحتتر راه اندازی شود علاوه بر این به دلیل اینکه موتور ۴ زمانه نیازی به ترکیب روغن در بنزین ندارد، دود کمتری تولید میکند. این مدل از موتور برق وکسون نیز به روش هندلی راه‌اندازی می‌شود.

موتور برق واکسون ۱۵۰۰

جدول مشخصات فنی Vackson-VK1500

توان خروجی۱۰۰۰ وات
نوع موتورتک سیلندر ۴ زمانه
حجم موتور۱۰۰ سی سی
نوع راه‌اندازیهندلی
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت
حجم باک۷ لیتر
وزن۲۵ کیلوگرم
AVRدارد
موتور برق بنزینی VACKSON مدل vk57700-x

موتور برق Vackson مدل Vk57700-x یک مولد ۳ کیلووات اقتصادی است که به صورت پیشفرض یک آپشن کاربردی دارد و آن راه اندازی الکتریکی یا استارتی است:

این مدل میتواند ۳۰۰۰ وات یا ۳ کیلووات توان دائم تولید کند که تا ۳۲۰۰ وات برای استارت اولیه افزایش پیدا میکند، ابعاد و وزن این مدل ۲ برابر نمونه ۱ کیلووات موتوربرقهای واکسون است اما توان تولیدی آن ۳ برابر آنهاست؛ راه اندازی استارتی را هم به این قابلیتها اضافه کنید تا مطمئن شوید با یک محصول با ارزش خرید بالا رو به رو هستید. با توجه به ابعاد و وزن ۴۵ کیلوگرمی این دستگاه برای فعالیت‌های مسافرتی و سیار توصیه نمیشود. این مدل به یک موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه مجهز است و همین امر باعث شده نیازی به ترکیب روغن در بنزین نداشته باشید. این مدل از موتور برق وکسون به روش استارتی و تنها با چرخاندن یک سوییچ روشن می‌شود و به صورت فابریک باتری همراه محصول عرضه میشود.

 

جدول مشخصات فنی Vackson-vk57700-x

توان خروجی۳۲۰۰ وات
نوع موتورتک سیلندر ۴ زمانه
حجم موتور۲۱۰ سی سی
نوع راه‌اندازیهندلی + استارتی
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت
حجم باک۱۵ لیتر
وزن۴۵ کیلوگرم
AVRدارد
موتور برق بنزینی VACKSON مدل vk5500-e2

موتور برق Vackson مدل Vk5500 یکی از مولدهای ۳ کیلووات این شرکت است که با دو آپشن و دو کد فنی متفاوت به بازار عرضه میشود:

 1. مدل vk5500 راه اندازی دستی (هندلی)
 2. مدل vk5500-E2 راه اندازی الکتریکی (به همراه باتری)

این مدل میتواند ۳۰۰۰ وات یا ۳ کیلووات توان دائم تولید کند که تا ۳۸۰۰ وات برای استارت اولیه افزایش پیدا میکند، ابعاد و وزن این مدل کاملا مشابه سایر ۳ کیلووات های برند واکسون است که در نمونه استارتی الکتریکی ۵ کیلوگرم بالاتر است؛ با توجه به ابعاد و وزن ۴۵ کیلوگرمی این دستگاه نیز مناسب فعالیت‌های مسافرتی و سیار نمیباشد و بیشتر کاربری خانگی با لوازم مصرفی ضروری دارد. این مدل به یک موتور تک‌ سیلندر بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه مجهز است و همین امر باعث شده نیازی به ترکیب روغن در بنزین نداشته باشید. با موتور برق وکسون پیش رو میتوانید یک یخچال به همراه یک تلوزیون و روشنایی کامل یک واحد مسکونی را تامین کنید.

موتور برق واکسون 5500

 

جدول مشخصات فنی Vackson-vk5500-E2

توان خروجی۳۸۰۰ وات
نوع موتورتک سیلندر ۴ زمانه
حجم موتور۲۱۰ سی سی
نوع راه‌اندازیهندلی – استارتی
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت
حجم باک۱۵ لیتر
وزن۴۵ تا ۵۰ کیلوگرم
AVRدارد
موتور برق بنزینی VACKSON مدل vk9700

موتور برق VACKSON مدل 9700 یکی از بهترین گزینه ها برای کاربری خانگی است چرا که با این مدل میتوانید یک یخچال به همراه یک تلوزیون و روشنایی کامل یک واحد مسکونی را تامین کنید.

این مدل نیز میتواند ۳۰۰۰ وات یا ۳ کیلو وات توان دائم تولید کند که تا ۳۸۰۰ وات برای استارت اولیه افزایش پیدا میکند، هر چند شما با هر ۳ ساعت کار میبایست ۱ ساعت به موتور برقهای بنزینی واکسون استراحت بدهید تا طول عمر آنها کم نشود. ابعاد و وزن این مدل کاملا مشابه سایر ۳ کیلووات های برند واکسون است؛ در حال حاضر این مدل تنها با نمونه هندلی وارد بازار شده که سایت انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق واکسون این محصول را با بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما برای راه اندازی این دستگاه میبایست به صورت دستی طناب هندل موتور را بکشید تا موتور روشن شود که البته با وجود اهرم ساسات، این کار به راحتی قابل انجام است. در ادامه مشخصات فنی این مدل از موتور برق واکسون را مشاهده میکنید.

موتور برق واکسون 9700

جدول مشخصات فنی Vackson-vk9700

توان خروجی۳۸۰۰ وات
نوع موتورتک سیلندر ۴ زمانه
حجم موتور۲۱۰ سی سی
نوع راه‌اندازیهندلی
ولتاژ خروجی۲۲۰ ولت
حجم باک۱۵ لیتر
وزن۴۵ کیلوگرم
AVRدارد

سری VC

 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VC2800
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VC6800
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VC6800-E2
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VC18800-E2

سری VGX

 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VGX9800
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VGX9800-E2
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VGX17800-E2
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: VGX19800-E2

سری FPG (جدید)

 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: FPG9000
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: FPG17000-E2
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: FPG18000-E2
 • موتور برق بنزینی واکسون مدل: FPG19000-E2

سری KDE (گازوییلی)

 • موتور برق دیزل واکسون مدل: KDE7000-E
 • موتور برق دیزل واکسون مدل: KDE9500-E

کوچکترین موتور برق واکسون:

رنج توان موتور برق های واکسون از ۵۰۰ وات تا ۱۰۰۰۰ (۱۰ کیلووات) میباشد. کوچکترین و ارزانترین موتور برق واکسون نیز مدل VK1000 با توان خروجی ۵۰۰ تا ۸۰۰ است که با یک موتور دو زمانه کار میکند؛ در موتور های دوزمانه، نسبت معینی روغن به همراه بنزین داخل باک ریخته میشود.

موتور برق واکسون 1000

بزرگترین موتور برق واکسون:

قویترین و گرانقیمت ترین عضو از این خانواده، موتور برق دو سیلندر واکسون مدل VKG18000 است که قادر به تولید 10000 وات یا 10 کیلووات توان الکتریکی میباشد. این مدل در دو نمونه تکفاز و سه فاز در بازار ایران عرضه میشود.

تصویر موتور برق 10 کیلووات واکسون VKG18000

تصویر موتور برق 10 کیلووات واکسون دو سیلندر نیمه صنعتی VKG18000 تصویر موتور برق 10000 وات واکسون

۵ ویژگی مهم موتور برق واکسون:

 1. قیمت موتور برق واکسون مقرون به صرفه است
 2. سیم پیچ مس ژنراتور
 3. کیت (A.V.R) تثبیت ولتاژ
 4. موتورهای مجهز به سنسور روغن (خاموش شدن اتومات موتور زمان تعویض/نداشتن روغن)
 5. لوازم و قطعات استاندارد و به روز