در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

انجیکا به عنوان یک مجموعه فروش ادوات کشاورزی محصولاتی رو با همین نام‌تجاری وارد کشور کرده است. مهمترین معیار در طراحی و ساخت این محصولات رعایت به روزترین استانداردها و استفاده از قطعات مرغوب، متناسب با شرایط آب و هوایی کشورمان بوده است. برای اثبات این ادعا محصولات انجیکا دارای 12 ماه گارانتی شامل تمامی قطعات دستگاه میباشند.

اگر به ‌دنبال خرید بهترین موتور برق چینی بازار هستید، و حاضر نیستید محصولی را خریداری کنید که قیمت بالایشان به خاطر هزینه تبلیغات خوش رنگ و لعاب رسانه ای است یا در یک چرخه ی دلالی از پیش طراحی شده ارزشگذاری واهی میشوند تا بتوانند سودهای بالا و غیر متعارف از خریداران بگیرند، لازم است تا از معیارهایی کلیدی اطلاع دقیق داشته باشید و بتوانید به دور از شعارهای بی اساس تبلیغاتی و بازاریابی، خودتان محصول مورد نظرتان را با قیمتی منطقی و متعارف انتخاب کنید.

ویژگیهای بهترین موتور برق چینی بازار؟

در شرایط اضطراری همه ‌چیز متفاوت است. حتی ساده‌ترین نیازهای شما تبدیل به مسئله ای جدی خواهد شد. حضور در مناطق دورافتاده و یا فعالیت سیار و حتی قطع برق شبکه سراسری؛ در تمام این شرایط نیاز به تأمین برق با سطح ولتاژ استاندارد داریم. تنها با حضور بهترین موتور برق چینی یا اروپایی است که می‌توانیم از تأمین جریان‌برق با توانی کافی و ثابت، مطمئن باشیم. موتور برق انجیکا یکی از بهترین‌های بازار است که می‌تواند سطح نیاز شما به تأمین برق در پیچیده‌ترین شرایط را با مطمئن‌ترین الگوهای مهندسی شده و ضریب اطمینان بالا تأمین نماید.

موتور برقهای انجیکا در دو مدل با خروجی برق و توان کاربردی برای پوشش نیازهای خانگی و صنعتی طراحی شده‌اند. الگوی طراحی مدرن به همراه امکانات متنوع، سطح طراحی تا کارایی این مولدهای خانگی و کارگاهی را هر چه کامل‌تر کرده ‌است. انجیکا یک برند ایرانی است که در فعالیتی بین‌المللی سری محصولات خود را تولید و عرضه می‌نماید. این برند ایرانی محصولات خود را در صنایع داخلی چینی با نظارت دقیق و کیفیت ساخت مطابق با استاندارهای روز جهان متناسب با شرایط آب و هوایی کشورمان طراحی نموده و آن را برای عرضه در بازارهای رده ‌بالای داخلی و منطقه آماده کرده‌ است.

مراقب سودجویان باشید:

اگر به ‌دنبال خرید بهترین موتور برق چینی بازار هستید، و حاضر نیستید محصولی را خریداری کنید که قیمت بالایشان به خاطر هزینه تبلیغات خوش رنگ و لعاب رسانه ای است یا در یک چرخه ی دلالی از پیش طراحی شده ارزشگذاری واهی میشوند تا بتوانند سودهای بالا و غیر متعارف از خریداران بگیرند، لازم است تا از معیارهایی کلیدی اطلاع دقیق داشته باشید و بتوانید به دور از شعارهای بی اساس تبلیغاتی و بازاریابی، خودتان محصول مورد نظرتان را با قیمتی منطقی و متعارف انتخاب کنید. بهترین موتور برق‌ها از نظر طراحی، توان خروجی، کیفیت قطعات و آپشنهای کاربردی… الگوهای مناسب فنی را تأمین می‌نمایند. در سطح بازار محصولات متنوع از برندهای گوناگون حضور دارند. شاید رسیدن به بهترین موتور برق چینی بازار اندکی گیج‌کننده باشد؛ اما با کمی اطلاعات فنی و جستجوی مناسب می توانید به ‌راحتی از بهترین‌های بازار تهیه نمایید.

انواع موتور برق انجیکا می‌توانند از بهترین‌های بازار باشند. در ادامه با مدل‌های طراحی ‌شده این کمپانی آشنا می‌شوید. می‌خواهیم بررسی کنیم که آیا انواع موتور برق انجیکا می‌توانند معیارهای اصلی در جمع بهترین‌های بازار را داشته باشند؟

انواع موتور برق انجیکا

انجیکا برند خوش سلیقه ایرانی است که حساسیت بالایی در طراحی موتور برق‌هایی کارآمد با طراحی زیبا و ارگونومیک داشته است. در حال حاضر دو مدل از سبد محصولات انجیکا در سطح بازار داخلی عرضه می‌شود.

 • موتور برق بنزینی انجیکا مدل EG10000E2 با قابلیت تولید 8.3 کیلو وات توان الکتریکی برق تکفاز
 • موتور برق بنزینی انجیکا مدل EG4500E با قابلیت تولید 3.5 کیلو وات توان الکتریکی برق تکفاز

این دو مدل با رعایت بالاترین استاندارد طراحی مولدهای سبک خانگی و کارگاهی طراحی ‌شده‌اند. انجیکا در طراحی این موتور برق‌ها سطح نیازسنجی مناسبی داشته است. چرا که هر دو مدل دارای الگوی طراحی ارگونومیک، شاسی مقاوم با شرایط کارکرد ساده و مقدار توان دهی کارآمد هستند. کارایی این محصولات آن‌چنان است که می‌توانیم انجیکا را یکی از بهترین مارک موتور برق در سطح بازار داخلی معرفی کنیم.

معیارهای فنی برای معرفی بهترین موتور برق بنزینی شامل قابلیت‌های طراحی ‌شده در هر محصول است. کمپانی‌های مطرح سعی دارند تا موتور برق‌های هر چه کارآمدتر با مقدار توان دهی بهتر در طراحی مقاوم و ماندگار با مصرف سوخت مناسب و مقدار تولید صدای کم طراحی کنند. این معیارها همگی در راهنمای خرید بهترین موتور برق مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. قبل ‌از آنکه معرفی کاملی از مشخصات فنی انواع موتور برق انجیکا داشته باشیم، لازم است تا به نکته‌هایی برای راهنمای خرید بهترین موتور برق بنزینی سطح بازار اشاره کنیم.

قدرت خروجی متناسب با نیاز شما

هر موتور برق‌ برای تامین برق مصرف کننده های خاصی طراحی می‌شود؛ برخی برای مصارف خانگی و برخی برای کارهای نیمه صنعتی و یا صنعتی ساخته میشوند. اما بهترین موتور برق چینی نمونه‌هایی هستند که علاوه بر قیمتی مناسب، توان خروجی کارآمد و حساب‌ شده دارند.

نیاز شما اصلی‌ترین معیار شما برای خرید موتور برق بنزینی است. در این مسیر علاقه دارید تا از موتور برق با توان دهی مناسب در الگوی طراحی مناسب استفاده کنید. به ‌این ‌ترتیب از موتور برق مسافرتی انتظار حداقل تأمین ۲ کیلو وات توان الکتریکی را دارید. برای پوشش نیازهای خانگی نیز به مقدار توان ۳.۵ الی ۴ کیلو وات نیاز دارید. برای فعالیت‌های کارگاهی نیز باید از مولدهای حداقل ۷.۵ کیلو وات استفاده کنید.

توان دهی متناسب با الگوی طراحی، هر موتور برق را کاملاً کارآمد و مطمئن می‌سازد. در طراحی انواع موتور برق انجیکا از رنج توان دهی ۳.۵ الی ۸.۵ کیلو واتی استفاده شده ‌است. این موتور برق‌ها برای توان دهی در تأمین نیازهای خانگی و همچنین تأمین نیازهای رده ‌بالای کارگاهی از ظرفیت کافی برخوردار هستند. اگر معیار اصلی شما کار کردن با موتور برق در توان مناسب و کافی است، انواع محصولات انجیکا به فراخور نیاز شما از بهترین موتور برق چینی بازار می باشند.

طراحی شاسی و راحتی استفاده

انتخاب موتور برقی که طراحی مناسب با شاسی محکم و کارآمد داشته باشد، اهمیت زیادی دارد. موتور برق دستگاهی با بخش‌های متعدد فنی و الکتریکی است که باید در داخل شاسی با چارچوب محکم در ابعاد مناسب جانمایی شده باشند. در این ‌میان استفاده از شاسی با قابلیت حمل ‌و نقل ساده نیز اهمیت بالایی دارد. بهترین موتور برق بنزینی مدل‌هایی هستند که به‌ راحتی در سطح فعالیت‌های خانگی و کارگاهی جابه‌جا می‌شوند.

برای طراحی انواع موتور برق انجیکا از شاسی مقاوم فلزی با طراحی زیبا و ارگونومیک مناسب حمل‌ و نقل ساده استفاده ‌شده است. شاسی انواع موتور برق انجیکا دارای چرخ‌های لاستیکی بزرگ هستند که حمل‌ و نقل آنها در زمین‌های ناهموار را ساده‌تر می‌کند. در عین ‌حال این شاسی ها دارای دسته‌های تاشو با طراحی ارگونومیک هستند. دسته به‌ خوبی در سبک طراحی شاسی جانمایی شده ‌است تا با جمع شدن در بطن دستگاه حین کارکرد مزاحمتی نداشته باشد. برخورداری از موتور برقی که شاسی مقاوم و کارآمدی دارد، الگوی کلیدی در راهنمای خرید بهترین موتور برق بازار است. الگویی که تماماً با رعایت طراحی زیبا و جانمایی دسته خوش‌ساخت تاشو برای انواع موتور برق انجیکا پیش‌ بینی ‌شده است.

اهمیت توان خروجی موتور برق

هر ژنراتور دارای یک موتور است که در مدل‌های بنزینی، گازی و یا دیزلی هستند. موتور برق‌های بنزینی به ‌مراتب از نمونه‌های دیزلی و گازی کاربردی‌تر هستند. لذا عموماً حجم فروش این مدل‌های بنزینی در سطح نیازهای خانگی و کارگاهی متداول است.

انجین مهم‌ترین بخش فنی در طراحی موتور برق است. از آنجا که موتور برق دستگاه کوچک تولید برق می‌باشد، برای طراحی انواع آن نیاز به استفاده از موتورهای کوچک، کم‌مصرف اما توانمند داریم. توان موتور از معیارهای کلیدی در راهنمای خرید بهترین موتور برق بنزینی است. در بررسی موتور به ویژگی‌ها مانند نوع عملکرد، ظرفیت، سیستم خنک‌سازی تا روش راه‌اندازی نیاز داریم.

بهترین موتورها عملکردی ۴ زمانه دارند و با سیستم کارآمدی از روش هوا خنک در کنار الگوی کار تنفس طبیعی فعالیت می‌کنند. ظرفیت موتور مهمترین معیار برای ارزیابی توان دهی و قابلیت فنی آن است. در طراحی بهترین موتور برق بنزینی از موتور با ظرفیت مناسب در حد توان دهی آلترناتور استفاده می‌شود تا دستگاه در حین باردهی اصطلاحاً کم نیاورد.

برای طراحی انواع موتور برق انجیکا از موتورهای قدرتمند با حجم مناسب استفاده ‌شده است. حجم موتور این مولدها فراتر از مقدار توان دهی آلترناتور است. به عنوان مثال برای طراحی موتور برق انجیکا مدل EG10000E2 از موتور با ظرفیت ۴۶۰ سی‌سی استفاده ‌شده است که مقداری فراتر از نیاز یک آلترناتور با مقدار توان دهی ۸.۳ کیلو واتی است.

ژنراتور بهترین موتور برق چینی چه خصوصیاتی دارد؟

آلترناتور یا ژنراتور بخش الکتریکی هر دستگاه موتور برق است. سیم پیچ آلترناتور تحت تأثیر قدرت مکانیکی موتور با سرعت بالایی می‌چرخد تا در نهایت سطح جریان برق با ولتاژ استاندارد مناسب راه‌اندازی تجهیزات الکتریکی تک‌فاز و سه ‌فاز را تولید نماید.

طراحی ایده‌آل آلترناتور با حضور امکانات مدرن، الگوی کار بهترین موتور برق بنزینی بازار را کامل‌تر خواهد کرد. برندهای مطرح سعی دارند تا از آلترناتورهایی با مقدار راندمان تبدیل انرژی مناسب استفاده کنند. آلترناتور تمام مس مجهز به سیستم تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ AVR الگوی طراحی ایده‌آلی است که در راهنمای خرید بهترین موتور برق مورد توجه جدی قرار می‌گیرد.

برای طراحی انواع موتور برق انجیکا از آلترناتورهای تمام مس از نوع ترانسفورماتورهای نیمه ‌صنعتی استفاده شده ‌است. آلترناتورهای کار شده در این موتور برق‌ها ابعاد کوچک، وزن سبک اما راندمان کاری بالایی دارند. در عین ‌حال مجهز به سیستم تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ می‌باشند. خط ولتاژ خروجی تولید شده در این آلترناتورها تحت تأثیر سیستم AVR با سرعت پاسخ‌دهی مناسب، ریتم تنظیم ولتاژی ایده‌آل دارند. خروجی برق تولید شده در انواع موتور برق انجیکا در سطوح ولتاژ استاندارد با کمترین اعوجاج تولید می‌شود. اگر تولید برق با دقت ولتاژ بالا در کمترین سطح اعوجاج معیار جدی در تحلیل بهترین موتور برق بنزینی بازار باشد، انواع موتور برق انجیکا به ‌خوبی در جمع کارآمدترین های بازار قرار می‌گیرند.

مشخصات فنی موتور برق انجیکا مدل EG4500E

موتور برق بنزینی انجیکا مدل EG4500E مولد توانمند خانگی است که با ظرفیت ۳.۵ کیلو وات توان دهی در سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت AC طراحی ‌شده است. این موتور برق از الگوی طراحی مدرن، ابعاد کوچک ،وزن سبک با طراحی شاسی چرخ و دسته‌دار ساخته ‌شده است. مقدار توان دهی 3.5 کیلو واتی این موتور برق برای راه‌اندازی تمامی تجهیزات متعارف فضاهای خانگی مانند راه‌اندازی یخچال، کولر آبی کوچک، تلویزیون، چند عدد روشنایی و… کافی است. در عین ‌حال از توان لازم برای روشن کردن پمپ کف‌کش های ۱ اسب بخار مناسب فضاهای خانگی و باغبانی برخوردار است. الگوی طراحی شاسی چرخ‌دار با تعریف یک دسته تاشو ارگونومیک قابلیت حمل ‌و نقل ساده استفاده مناسب خانه‌ها با سطح دسترسی سخت می باشد. این در حالی است که با استفاده از شاسی چرخ‌دار این موتور برق می‌توانید در سطح باغ و مزرعه تا فعالیت‌های سیار و یا حضور در مناطق گردشگری و کمپینگ توانمند باشید.

برای طراحی موتور برق انجیکا مدل EG4500E از آلترناتور تمام مس در تیپ ترانسفورماتورهای نیمه ‌صنعتی استفاده ‌شده است. این آلترناتور راندمان تبدیل توان مطلوبی دارد. پنل توزیع برق این موتور برق دارای دو عدد خروجی برق تک‌فاز ۲۲۰ ولت جریان متناوب AC است. هر دو خروجی با شرایط جریان دهی خانگی طراحی شده‌اند. عملکرد این دو خروجی مستقل از یکدیگر است و تحت کنترل سیستم تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ AVR جریان دهی می‌کنند.

برای تامین توان ۳.۵ کیلو وات برق تک‌فاز در طراحی این موتور برق انجیکا از موتور تک ‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه استفاده شده است. موتور هوا خنک و تنفس طبیعی است. ظرفیت تک ‌سیلندر موتور مقدار ۲۱۰ سی‌سی است که در نهایت سرعت مقدار ۷ اسب بخار توان مکانیکی را تولید می‌نماید. این موتور با روش استارت هندلی راه‌اندازی می‌شود. اما در طراحی از قابلیت پیش پاشش سوخت برای راه‌اندازی ساده استفاده ‌شده است.

از جمله امکانات مدرن و کارآمد در طراحی این موتور برق انجیکا استفاده از ولت‌متر و فرکانس متر دیجیتالی است که قابلیت نمایش مقدار ساعت کار را نیز دارد.

ویژگی‌های موتور برق انجیکا مدل EG4500E

 • دارای موتور ۴ زمانه با عملکرد روان و کم‌صدا
 • مجهز به AVR با سرعت پاسخ‌دهی سریع تنظیم سطح ولتاژ
 • مجهز به ولت‌متر و فرکانس متر دیجیتال
 • طراحی شاسی ارگونومیک چرخ و دسته دار با طراحی مقاوم
 • توان دهی ۳.۵ کیلو وات واقعی مناسب مصرف‌کنندگان خانگی

نظم طراحی موتور برق انجیکا مدل EG4500E مطابق با بالاترین استاندارد مولدهای خانگی است. عملکرد روان با مقدار تولید صدای ناچیز در کنار لرزش کم از این موتور برق یک مولد خانگی تمام ‌عیار ساخته است که می‌تواند در جمع بهترین موتور برق بنزینی مناسب فعالیت‌های خانگی، اداری تا فعالیت‌های سبک باغبانی قرار بگیرد.

موتور برق انجیکا مدل EG10000E2

انجیکا مدل EG10000E2 موتور برق با قابلیت‌های کارگاهی است. این مدل با ظرفیت تولید ۸.۳ کیلو وات توان الکتریکی تحت تعریف برق ۳ فاز و تک‌فاز مناسب فعالیت‌های رده‌ بالای محیط کارگاه طراحی ‌شده است. با مقدار توان نامی ۸.۳ کیلو واتی آن می‌توانید انواع ماشین‌آلات مانند بالابر ساختمانی، بتونیر، قیچی میلگرد بر و یا مولد ویبراتورهای مکانیکی را راه‌اندازی کنید. در عین ‌حال ظرفیت تأمین جریان ترانس‌های سطح متوسط عملیات‌های جوشکاری را دارید.

مقدار توان این موتور برق برای حضور در مصارف خانگی و یا اداری و خدماتی نیز مناسب است. طراحی دستگاه با عملکرد کم‌صدا در شرایط استارت الکتریکی برای حضور در فضاهای بزرگ اداری، نهادهای خدماتی و یا واحدهای متوسط درمانی کفایت می‌کند. از قدرت این موتور برق می‌توانید برای راه‌اندازی موتور پمپ آب‌ها در حد توان ۳ اسب بخار استفاده کنید.

موتور برق انجیکا مدل EG10000E2 دارای آلترناتور تمام مس با راندمان تبدیل توان مناسب است. این آلترناتور در حجم کم طراحی ‌شده است و مجهز به ۳ عدد خروجی برق تک‌فاز می‌باشد. دو خروجی مخصوص فعالیت‌های سبک و یک خروجی برای جریان دهی صنعتی کار با تجهیزات قدرتمند کارگاهی طراحی ‌شده است. تمامی خروجی‌ها عملکردی مستقل دارند و تحت کنترل سیستم تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ AVR کار می‌کنند.

در بحث فنی برای تأمین توان نامی ۸.۳ کیلو واتی برای انجیکا مدل EG10000E2 از موتور تک ‌سیلندر بنزین سوز با عملکرد ۴ زمانه استفاده ‌شده است. موتور هوا خنک است و طبق الگوی تنفس طبیعی فعالیت می‌کند. ظرفیت تک ‌سیلندر موتور مقدار ۴۶۰ سی‌سی است. این مقدار فراتر از مقدار توان دهی ۸.۳ کیلو وات آلترناتور دستگاه می‌باشد. لذا موتور عملکردی نرم و روان با تولید تولید صدای کم و مقدار مصرف سوخت ایده‌آل دارد. برای طراحی این موتور برق انجیکا از باک سوخت حجیم ۳۰ لیتری استفاده ‌شده است تا در فعالیت‌های سیار، کار در مناطق دوردست و یا حضور در فضای باغ و مزرعه شرایط عملکردی طولانی‌مدت داشته باشد. این موتور با روش استارت الکتریکی راه‌اندازی می‌شود.

طراحی شاسی چرخ‌دار با الگوی دسته کالسکه‌ای از دیگر قابلیت‌های برجسته‌ی موتور برق انجیکا مدل EG10000E2 می‌باشد. در عین ‌حال برای طراحی این موتور برق از امکانات مدرن مانند ولت متر، فرکانس متر دیجیتال با قابلیت نمایش ساعت کار دستگاه استفاده ‌شده است.

ویژگی‌های موتور برق انجیکا مدل EG10000E2

 • برخورداری از موتور ۴ زمانه با عملکرد کم‌صدا
 • تولید توان واقعی ۸.۳ کیلو وات
 • مجهز به AVR
 • دارای شاسی مقاوم با الگوی طراحی دسته ارگونومیک همراه با چرخ بزرگ روکش لاستیکی
 • دارای ۳ عدد خروجی

موتور برق انجیکا مدل EG10000E2 با الگوی طراحی ایده‌آل موتور برق‌های کارگاهی طراحی‌ شده است. مقدار توان دهی ۸.۳ کیلو وات واقعی آن‌هم با طراحی خروجی مخصوص جریان دهی‌های صنعتی، نقطه عطفی در قابلیت‌های کاربردی این موتور برق است. انجیکا مدل EG10000E2 می‌تواند در جمع بهترین موتور برق بنزینی بازار آن‌هم در لیست نمونه‌های کارگاهی قرار بگیرد.

ویژگی های مهم یک موتور برق ایده آل

جستجو برای پیدا کردن بهترین موتور برق چینی ما را به مولدهایی با توان دهی واقعی که شاسی‌های مقاوم با الگوی جابه‌جایی ساده دارند، می‌رساند. در تمامی معیارها برای راهنمای خرید بهترین موتور برق متوجه کیفیت ساخت قطعات و مونتاژ نهایی محصول هستیم. با این الگو در ارزیابی مولدها می‌توانیم ویژگی‌های برجسته انواع موتور برق انجیکا را در موارد زیر دسته‌بندی کنیم.

 • حجم موتور مدل‌های طراحی ‌شده از برند انجیکا به نسبت توان دهی آلترناتور بالاتر است. موتور کاملاً قدرتمندتر از تیپ طراحی دستگاه جانمایی شده‌ است. لذا در حداکثر توان دهی عملکردی نرم و مقدار تولید صدای استاندارد دارد.
 • برای طراحی آلترناتور انواع موتور برق انجیکا از ژنراتورهای نیمه صنعتی با طراحی سیم پیچ تمام مس استفاده‌ شده است. این ژنراتورها با راندمان تبدیل انرژی بالایی کار می‌کنند. در عین ‌حال از سیستم AVR با سرعت پاسخ‌دهی مناسب و تنظیم نوسان خودکار برخوردار است.
 • دارای خروجی‌های مستقل با قابلیت جریان دهی برق صنعتی هستند.
 • دارای اگزوزهای بزرگ با خروجی دوبل هستند که مسیر تخلیه راحتی برای گازهای احتراق موتور فراهم می‌کنند. صدای تولید شده اگزوزهای این موتور برق‌ها کم است.
 • از شاسی با رعایت اصول مهندسی و ارگونومیک با طراحی زیبا و کارآمد برخوردار هستند. شاسی موتور برق‌های انجیکا ظاهر مدرنی دارند. در عین ‌حال شرایط نصب تابلو برق برای شاسی تا جانمایی موتور و آلترناتور با رعایت بالاترین استانداردهای فنی طراحی ماشین‌های موتوری انجام‌ شده است. جانمایی چرخ‌ها و همچنین طراحی دسته تاشو مناسب حمل‌ و نقل ساده در زمین‌های ناهموار است.
 • طراحی شاسی این موتور برق‌ها مقاوم است و تمامی اتصالات با شرایط مقاوم و استاندارد طراحی ‌شده‌اند تا در درازمدت بر اثر عملکرد لرزشی موتور از هم باز نشوند. این موتور برق در درازمدت به صدا نمی‌افتد.

کلام آخر

اگر به‌ دنبال خرید بهترین موتور برق چینی بازار هستید، نیازی نیست تا به‌ دنبال گران‌قیمت‌ترین آنها باشید. بسیاری از مدل‌های کارآمد بازار محصول برندهای مطرح اما خوش قیمت بازار هستند. انجیکا یکی از همین برندهای مطرح بازار است. این برند ایرانی با طراحی و تولید محصولات در عرصه بین‌المللی از بهترین مارک موتور برق در سطح بازار می‌باشد که محصولات کارآمد با سطح امکانات مدرن و قیمت مناسب طراحی کرده‌ است.