مقاله موتور برق دیزل

انواع موتور برق کاما

انواع موتور برق کاما

دسته بندی انواع موتور برق کاما

موتور برق، ابزار کلیدی شما در لحظات بحرانی است. یعنی درست زمانی ‌که هیچ امکان دسترسی به شبکه برق سراسری ندارید، برای کار کردن با انواع تجهیزات الکتریکی کارگاهی و یا خانگی و اداری باید از یک موتور برق توانمند، با قدرت و خوش‌ ساخت استفاده کنید. قطعاً در آن لحظات از حضور موتور برق معتبر و باکیفیت ساخت برتر مطابق با استانداردهای جهانی استقبال می‌کنید. موتور برق کاما چنین مولدی است.

کاربرد موتور های تک کاما

موتور برق kama محصول برند صاحب سبک چینی‌ها است. کاما از برندهای ریشه‌دار بازار جهانی است که در زمینه طراحی موتورهای دیزلی مهارت بالایی دارد. سایر کمپانی‌های چینی نیز از موتورهای دیزلی کاما در انواع ماشین‌آلات خود استفاده می‌کنند. این موتورها به نسبت حجم از قدرت بالایی برخوردار هستند. عملکرد آنها روان و راندمان آنها مناسب است. کاما یکی از بهترین موتورهای دیزلی بازار را تولید می‌کند. البته شرکت کاما از موتورهای خوش‌ ساخت خود در طراحی انواع ماشین‌آلات با نشان تجاری این شرکت (KAMA) نیز استفاده کرده ‌است. انواع موتور برق کاما از این دست ماشین‌آلات هستند.

سایر کمپانی‌های چینی نیز از موتورهای دیزلی کاما در انواع ماشین‌آلات خود استفاده می‌کنند. البته شرکت کاما از موتورهای خوش‌ ساخت خود در پیشرانه و انجین انواع ماشین‌آلات با نشان تجاری این شرکت (KAMA) نیز استفاده کرده ‌است. انواع موتور برق کاما از این دست ماشین‌آلات هستند.

نمایندگی موتور برق کاما

برای خرید انواع موتور برق کاما می‌توانید از خدمات فنی و مهندسی سایت انجیکا استفاده کنید. انجیکا مرجع تخصصی بررسی و تحلیل فنی انواع موتور برق است که لیست کاملی از موتور برق کاما اصلی بازار را عرضه می‌نماید. برای بررسی فنی و قابلیت کاربردی و همچنین اطلاع از قیمت موتور برق کاما اورجینال می‌توانید از خدمات مشاوره تخصصی کارشناسان خبره انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق کاما، استفاده کنید.

انواع موتور برق کاما اصلی بازار کدامند؟

همان‌ طور که گفتیم کاما در زمینه طراحی انواع موتورهای دیزلی از بهترین‌های بازار است. کاما انواع موتورهای دیزلی در توان‌های گوناگون را طراحی کرده ‌است و از آنها برای ساخت انواع ماشین آلات خصوصاً انواع موتور برق استفاده می‌کند. انواع موتور برق کاما اورجینال در سطح بازار به قرار زیر هستند.

 • موتور برق kama مدل KDE2500E
 • موتور برق کاما مدل KDE3500E
 • موتور برق kama مدل KDE4000E
 • موتور برق کاما مدل KDE5500TW
 • موتور برق kama مدل KDE5500E3
 • موتور برق کاما مدل KDE6500E
 • موتور برق kama مدل KDE7000E
 • موتور برق کاما مدل KDE8800E
 • موتور برق kama مدل KDE6500T
 • موتور برق کاما مدل KDE6500-T3
 • موتور برق kama مدل KDE6500-E3
 • موتور برق کاما مدل KDE7500ME
 • موتور برق kama مدل KDE7500MT
 • موتور برق کاما مدل KDE5500EW
 • موتور برق kama مدل KDE6500EW

این موتور برق‌ها در توان‌های گوناگون برای پوشش نیازهای متفاوت و فضاهای کاربردی متنوع طراحی ‌شده‌اند. کافی است درک فنی مناسب از سطح نیاز خود داشته باشید تا به ‌راحتی بتوانید از میان محصولات متنوع، موتور برق‌های دیزلی کاما مدل مناسب را انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به تحلیل فنی و بررسی کاربردی هر کدام از این مدل‌ها می‌پردازیم.

معرفی انواع موتور برق کاما اورجینال

موتور برق کاما مدل KDE2500E

موتور برق کاما مدل KDE2500E با قابلیت تولید توان ۱.۸ کیلو وات کاملاً مناسب نیازهای سبک خانگی و یا فعالیت‌های سیار و حضور در مناطق دورافتاده طراحی‌ شده است. البته این موتور برق برای کارکرد هرازگاهی طراحی شده ‌است و در کل مناسب راه‌اندازی دائمی تجهیزات خانگی نیست.

از موتور برق کاما مدل KDE2500E می‌توانید در محیط خانه‌های کوچک و راه‌اندازی یخچال، تلویزیون و چند عدد روشنایی آن‌هم به شکل انفرادی استفاده کنید. این موتور برق دارای دو عدد پورت خروجی AC در سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت است. با وجود طراحی کوچک و توان کم از شاسی چرخ‌دار برخوردار است. باک سوخت بزرگی دارد تا برای کار در مدت زمان طولانی آماده باشد. همچنین از سیستم تنظیم و تثبیت اتوماتیک سطح ولتاژ AVR برای بهبود برق خروجی استفاده می‌کند. در طراحی این موتور برق کاما اورجینال از موتور تک‌ سیلندر گازوئیلی با عملکرد ۴ زمانه استفاده شده ‌است. ظرفیت موتور ۲۱۱ سی‌سی است که به روش استارت هندلی راه‌اندازی می‌شود.

اگر در سطح نیازهای سبک خانگی و راه‌اندازی تجهیزات متعارف فروشگاهی در مناطق دورافتاده نیاز به موتور برق توانمند و خوش قیمت دارید، خرید موتور برق کاما مدل KDE2500E پیشنهاد مناسبی است.

موتور برق kama مدل KDE3500E

کاما مدل KDE3500E با قابلیت تولید توان ۲.۸ کیلو وات مولد کاملاً خانگی است. این موتور برق مناسب کار در فضاهای متوسط خانگی است و می‌تواند تجهیزات متعارف یک خانه‌ی کوچک مانند یخچال، کولر، تلویزیون، چند عدد روشنایی و… را به شکل هم‌زمان راه اندازی کند.

همچنین از قابلیت کار در فضاهای کارگاهی نیز برخوردار است. با این موتور برق کاما می‌توانید تجهیزات سبک دستی محیط کارگاه مانند انواع دریل و یا سنگ فرز را راه‌اندازی کنید.

این موتور برق کاما دارای ۲ عدد خروجی برق AC در سطح ولتاژ ۲۲۰ ولت است. همچنین از شاسی چرخ‌دار برای حمل‌ونقل ساده برخوردار است. برای طراحی آن از موتور تک‌ سیلندر گازوئیل‌سوز در ظرفیت ۲۹۶ سی‌سی استفاده شده ‌است. این موتور هوا خنک و تنفس طبیعی است که با طراحی سیستم استارت الکتریکی راه‌اندازی می‌شود.

اگر برای راه‌اندازی کامل تجهیزات خانگی در حد یک منزل کوچک ویلایی نیاز به موتور برق توانمند دارید و یا می‌خواهید در سطح فعالیت‌های کارگاهی سری ابزارهای دستی را راه‌اندازی کنید، خرید موتور برق کاما مدل KDE3500E با استارت الکتریکی پیشنهاد مناسبی است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *