مقاله اگرو

محصولات اگرو ماشین

AGRO product.jpg5

اگر بخواهیم یک لیست از معتبرترین برندهای محصولات کشاورزی را بیاوریم، قطعا نام اگروماشین جزو چند برند اول خواهد بود … ما در ادامه دلیل این محبوبیت را بررسی میکنیم و بهترین محصولات اگرو ماشین با مزایا و معایبشون را به شما معرفی میکنیم.

 

شرکت اگروماشین (پیشروسازان اراک):

درواقع اگروماشین (agro machine) یک نام تجاری چینی است که محصولات متنوعی در زمینه کشاورزی و باغبانی دارد. محصولات اگرو ماشین توسط شرکت پیشروسازان اراک وارد کشور میشوند. AGRO MACHINE به معنی ماشینهای زراعتی (کشاورزی) میباشد و این شرکت چینی زیر مجموعه کمپانی ویما (WEIMA) یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی در زمینه تولید ماشینهای کشاورزی در چین می باشد. محصولات این دو شرکت در بازار ایران موجود است و هر یک، نام تجاری و رنگ بندی مخصوص خود را دارند و در قیمت و فروش نیز رقابت تنگاتنگی دارند.

ویما اگرو

شرکت اگرو زیر مجموعه کمپانی ویما (WEIMA) یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی در زمینه تولید ماشینهای کشاورزی در چین می باشد. محصولات این دو شرکت در بازار ایران موجود است و هر یک، نام تجاری و رنگ بندی مخصوص خود را دارند و در قیمت و فروش نیز رقابت تنگاتنگی دارند.

 

سابقه:

کمپانی مادر اگروماشین، یعنی ویما (WEIMA) در سال ۲۰۰۳ میلادی تاسیس شد و در حال حاضر با ۵۵۰ کارمند در کارخانه ای به مساحت شصت هزار متر مربع در حال فعالیت می باشد. اما شرکت اگرو ماشین نیز بالغ بر ۱۵ سال است که در ایران فعالیت میکند.

 

ویما کمپانی

کمپانی ویما (WEIMA) در سال ۲۰۰۳ میلادی تاسیس شد و در حال حاضر با ۵۵۰ کارمند در کارخانه ای به مساحت شصت هزار متر مربع در حال فعالیت می باشد. www.weimapower.com

تولید:

فعالیت شرکت پیشروسازان اراک تنها به واردات محدود نمیشود و این شرکت با تاسیس کارخانه تولیدی واقع در شهر صنعتی اراک، توانسته برخی از محصولات خود، مانند: کولتیواتور ها و ادوات مربوطه را با برند اگروماشین تولید کند.

صادرات:

پس از موفقیت اگروماشین و فروش روز افزون محصولاتش در بازار داخلی، توانسته وارد رقابت با بازار کشورهای همسایه شود و محصولات خود را به آنان معرفی کند

شرکت پیشروسازان اراک از معدود شرکتهایی است که در حال حاضر با وجود تمام مشکلات و مسائل اقتصادی ، علاوه بر واردات، موفق به تولید و صادرات محصولات خود، به کشور های ارمنستان، افغانستان، تانزانیا، مالاوی، زنگبار و سیرالئون شده است.

 

 

مجوز ها:

مجوزهای شرکت اگرو ماشین (پیشروسازان اراک) به شرح زیر است:

جواز تاسیس به شماره ۱۰۲/۸۳۹۵

پروانه بهره برداری شماره ۱۰۲/۱۱۷۴۱ از سازمان صنایع و معادن استان مرکزی

گواهی انجام آزمون استاندارد ملی از مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی به شماره ۱۰۰۸/گ/۴۰ مورخه ۸۹/۹/۱۴ برای دستگاههای کولتیواتور

 

 

محصولات:

یکی از مهمترین و پر فروش ترین محصولات شرکت اگروماشین کولتیواتور های موتوری می باشد. کولتیواتور های موتوری با نام های تیلر, شخم زن , روتیواتور یا تراکتور های دوچرخ نیز شناخته میشوند. کولتیواتورهای اگرو شامل: انواع کولتیواتورهای دیزلی و کولتیواتورهای بنزینی می باشد , این دستگاه از جمله ماشین آلات کشاورزی می باشد که دارای کاربرد بسیار گسترده و وسیع در مزارع کوچک , باغ های میوه، گلخانه های سرپوشیده و … میباشد. برخی محصولات الحاقی مانند گاری های کولتیواتورها و نهر کن و نفر بر نیز ساخت این شرکت هستند.

 

 

گاری های تولیدی اگروماشین، ظرفیت حمل ۵۰۰ کیلوگرم بار را دارند که کاربرد فراوانی در زمینه کشاورزی و باغبانی دارند.

از دیگر محصولات این شرکت می توان به انواع موتور برق های دیزلی و بنزینی, پمپ آب دیزلی و بنزینی, سمپاش دستی و موتوری, سمپاش زنبه ای، سم پاش فرغونی, علف تراش دوشی و پشتی (حاشیه زن ), شمشاد زن, چاله کن موتوری ,اره موتوری, موتور های تک دیزلی و بنزینی و همچنین ادوات قابل نصب به انواع تیلر کولتیواتورها از جمله دروگر, یونجه چین, گاوآهن, چیزل, شیاربازکن, نهر کن, پمپ آب, روتیواتور, چرخ آهنی و چرخ شالیکاری اشاره کرد.

 

محصولات اگرو

از دیگر محصولات این شرکت می توان به انواع موتور برق های دیزلی و بنزینی, انواع کولتیواتورها، پمپ آب دیزلی و بنزینی, انواع سمپاش دستی و موتوری، علف تراش دوشی و پشتی (حاشیه زن ), شمشاد زن, اره موتوری, موتور های تک دیزلی و بنزینی و همچنین ادوات قابل نصب به انواع تیلر کولتیواتورها و… اشاره کرد.

 

محصولات پر فروش:

تمامی محصولات اگرو پر فروش هستند اما پر فروش ترین آنها، کولتیواتور های موتوری و موتور برقهای بنزینی و دیزل این شرکت می باشند.

اما چرا محصولات اگروماشین انقدر پرفروش هستند و دلیل محبوبیت این شرکت چیست؟ 

با ما همراه باشید:

همچنین برای آشنایی بیشتر با مشخصات و مدلهای ژنراتورهای اگرو، مقاله موتور برق اگرو را مطالعه کنید.

ویژگی محصولات اگرو ماشین:

مهمترین و شاید تنها دلیل موفقیت اگروماشین سود کم، فروش بالا و حفظ کیفیت محصولات در بلند مدت میباشد. هنوز هم پس از ۱۵ سال فعالیت، محصولات اگرو پر فروش و خوش قیمتند و کیفیت آنان مانند روز اول هستند.

حال شما خدمات و تامین قطعات ۱۰ ساله را به این ویژگی ها اضافه کنید تا دلیل محبوبیت این شرکت را بیابید. محبوبیت زمانی حاصل میشود که مشتری محصول یک شرکت را با رضایت خریداری کند و اطمینان داشته باشد که بعد از خرید هم مورد حمایت یک شرکت متعهد میباشد.

 

موتور برق های بنزینی اگروماشین:

لینک موتور برق اگرو

برای مشاهده قیمت موتور برق اگرو روی تصویر بالا بزنید.

سری: B

موتور برق اگرو 7.5 کیلووات | مدل: AG9000E-B

موتوربرق اگرو 6.5 کیلووات | مدل: AG8000E-B

موتور برق اگرو 5.5 کیلووات | مدل: AG6500E-B

موتوربرق اگرو 3.2 کیلووات | مدل: AG3800-B

موتوربرق اگرو 1.2 کیلووات | مدل: AG1500-B

 

سرس EN (جدید):

موتور برق اگرو 7.5 کیلووات | مدل: AG9000E-N

موتوربرق اگرو 6.5 کیلووات | مدل: AG8000E-N

موتور برق اگرو 5.5 کیلووات | مدل: AG6500E-N

موتوربرق اگرو 3 کیلووات | مدل: AG3900-N

موتوربرق اگرو 1.2 کیلووات | مدل: AG1200-N

موتور برق های دیزلی اگرو ماشین:

سری: CLE

موتوربرق اگرو 6.5 کیلووات | مدل: AD8000-CLE

 

موتوربرق اگرو 5.5 کیلووات | مدل: 7000-CLE

 

موتور برق اگرو 5 کیلووات | مدل: AD6500-CLE

سری: E

موتور برق اگرو 5 کیلووات | مدل: AD6500-E

موتور برق های دیزل سایلنت (بی صدا) نیز سابقا جزو محصولات این شرکت بود که در حال حاضر در بازار عرضه نمیشوند.

ویژگی های بارز موتور برق های اگروماشین:

موتور برق های اگرو نیز مانند دیگر محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب میباشد. و ارزش خرید بالایی دارند. از دیگر مزایای موتور برق های اگرو میتوان اشاره کرد به:

 1. سیم پیچ مس ژنراتور
 2. کیت تثبیت ولتاژ (A.V.R)
 3. موتورهای بنزینی و دیزل پر قدرت
 4. موتورهای مجهز به سنسور روغن
 5. لوازم و قطعات استاندارد و به روز

تکفاز و سه فاز:

موتور برقهای اگرو تنها در مدل تکفاز موجود است و تا به امروز هیچ مدل سه فازی از این شرکت وارد بازار کشور نشده.

کولتیواتورهای اگرو:

بنزینی:

کولتیواتور بنزینی ۶٫۵ اسب اگرو هندلی – تسمه ای | مدل: AMC4-G6

 

کولتیواتور بنزینی ۶٫۵ اسب اگرو هندلی – گیربکسی | مدل: AMC6-G6

کولتیواتور 13 اسب اگرو بنزینی | مدل: AMC2-G13

دیزل:

کولتیواتور 5 اسب اگرو | مدل: AMC6-D5

کولتیواتور دیزلی ۷ اسب اگرو | مدل: AMC2-D6E

کولتیواتور دیزلی ۱۰ اسب اگرو استارتی با چرخ ۱۲- ۵۰۰ | مدل: AMC2-D9EB

کولتیواتور دیزلی ۱۲ اسب اگرو استارتی با چرخ ۱۲- ۵۰۰ | مدل: AMC2-D11EB

لوازم یدکی و خدمات پس از فروش:

تامین قطعات یدکی کلیه محصولات به همراه ۱۰سال خدمات پس از فروش از دیگر تعهدات این شرکت میباشد.

شرکت پیشروسازان اراک تمامی قطعات و لوازم یدکی را به همراه محصولات خود وارد کشور میکند و به همین دلیل یک لیست کامل از این لوازم را در اختیار نمایندگان فروش خود قرار داده

بازار دست دوم:

اجناس چینی پس از استفاده با افت قیمت زیادی مواجه میشوند؛ و مصرف کننده ها برای فروش محصولشان باید زمان بیشتری صرف کنند تا بتوانند مشتری مناسب پیدا کنند و اختلاف قیمت خرید با مبلغ فروششان را کمتر کنند. اما از آنجایی که محصولات اگرو محبوب هستند و در بازار شناخته شده اند، خریداران خاص خود را داشته و به خصوص محصولات موتور برق و کولتیواتورهای اگرو ماشین بازار دست دوم بهتری نسبت به اغلب رقبا دارد.

 

مزایا و معایب:

مزایا:

 1. تنوع محصولات
 2. شرکت تامین کننده پاسخگو
 3. نمایندگی های معتبر سراسر کشود
 4. قیمت مناسب
 5. کیفیت مطلوب
 6. خدمات پس از فروش
 7. تولید در کنار واردات

معایب:

 1. محدود شدن واردات و کمیاب شدن برخی محصولات اگرو ماشین
 2. تحویل کولتیواتورهای اگروماشین کمی زمانبر است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *