نمایش 1–8 از 57 نتیجه

نمایش 9 24 36

ممکن است این سوال پیش بیاید که از کجا میتوان محصولات اگروماشین را خریداری کرد، نمایندگی اگرو ماشین کجاست و چطور میتوان از قیمت محصولات اگرو ماشین و اصالت محصول مورد نظر اطمینان داشت؟

نمایندگی اگرو ماشین

در همین ابتدا این اطمینان به شما داده میشود که فروشگاه کشاورزی انجیکا به عنوان نمایندگی اگرو ماشین رسما وظیفه فروش و پخش محصولات این شرکت را بر عهده دارد. شما با انتخاب محصول مورد نظر و ثبت سفارش، مشمول 10 سال خدمات مشتریان رسمی اگرو ماشین خواهید شد.

محصولات اگرو ماشین:

یکی از مهمترین و پر فروش ترین محصولات شرکت اگروماشین کولتیواتور های موتوری می باشد. کولتیواتور های موتوری با نام های تیلر, شخم زن , روتیواتور یا تراکتور های دوچرخ نیز شناخته میشوند. کولتیواتورهای اگرو شامل: انواع کولتیواتورهای دیزلی و کولتیواتورهای بنزینی می باشد , این دستگاه از جمله ماشین آلات کشاورزی می باشد که دارای کاربرد بسیار گسترده و وسیع در مزارع کوچک , باغ های میوه، گلخانه های سرپوشیده و … میباشد. برخی محصولات الحاقی مانند گاری های کولتیواتورها و نهر کن و نفر بر نیز ساخت این شرکت هستند.

از دیگر محصولات این شرکت می توان به انواع موتور برق های دیزلی و بنزینی, پمپ آب دیزلی و بنزینی, سمپاش دستی و موتوری, سمپاش زنبه ای، سم پاش فرغونی, علف تراش دوشی و پشتی (حاشیه زن ), شمشاد زن, چاله کن موتوری ,اره موتوری, موتور های تک دیزلی و بنزینی و همچنین ادوات قابل نصب به انواع تیلر کولتیواتورها از جمله دروگر, یونجه چین, گاوآهن, چیزل, شیاربازکن, نهر کن, پمپ آب, روتیواتور, چرخ آهنی و چرخ شالیکاری اشاره کرد.

محصولات پر فروش:

تمامی محصولات اگرو پر فروش هستند اما پر فروش ترین آنها، کولتیواتور های موتوری و موتور برقهای بنزینی و دیزل این شرکت می باشند.

اما چرا محصولات اگروماشین انقدر پرفروش هستند و دلیل محبوبیت این شرکت چیست؟

ویژگی محصولات اگرو ماشین:

مهمترین و شاید تنها دلیل موفقیت اگروماشین سود کم، فروش بالا و حفظ کیفیت محصولات در بلند مدت میباشد. هنوز هم پس از ۱۵ سال فعالیت، محصولات اگرو پر فروش هستند و قیمت محصولات اگرو ماشین همچنان مناسب است و کیفیتشان مانند روز اول هست.

در این بخش محصولات اگروماشین را مشاهده میکنید و پس از انتخاب و بررسی محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناسان انجیکا تماس بگیرید و از خدمات نمایندگی اگرو ماشین بهرمند شوید.