مقاله کفکش

شرکت توان و محصولات توان تک

درباره شرکت کفکش توان تک

توان تک را بیشتر با انواع کفکش توان میشناسیم، اما این شرکت از برندهای ریشه‌دار ایرانی است که در زمینه طراحی و تولید انواع پمپ فعالیت می کند. آغاز فعالیت تخصصی شرکت پمپ آب توان، از سال 1362 بوده است. صنایع پمپ توان تک اولین برند ایرانی است که کفکش‌های تک‌فاز تولید کرده ‌است. در عین ‌حال از همان آغاز فعالیت حرفه‌ای تا هم‌اکنون همواره محصولات خود را با رعایت بالاترین استانداردهای بین‌المللی طراحی کرده ‌است. تمامی پمپ آب‌های توان تک خصوصا انواع کفکش توان تک به بهره‌مندی از کیفیت ساخت بالا، مصرف انرژی کم و طراحی ‌شده با استانداردهای بین‌المللی شناخته می‌شوند.

مهمترین محصولات توان تک

توان تک برند نام‌آشنایی در بازار پمپ داخلی است. از طرفی این شرکت فعالیت‌هایی فرامرزی و حتی فرامنطقه‌ای را تجربه می‌کند. بهره‌مندی از کارشناسان خبره، تجربه بیش ‌از سه دهه تولید انواع پمپ و به ‌کارگیری دانش روز دنیا باعث شده تا سری محصولات این برند خوش‌نام ایرانی توان رقابت با محصولات خارجی را داشته باشند. از طرفی توان تک شبکه کارآمدی از خدمات پس ‌از فروش دارد. نمایندگی‌های متعدد این شرکت در سراسر کشور سری خدمات فروش با بهترین قیمت را ارائه می‌دهند. سایت انجیکا نمایندگی توان تک فهرست کاملی از محصولات این برند را عرضه می‌نماید.

محصولات توان تک شامل طراحی انواع پمپ لجن‌کش، کفکش و پمپ آب خانگی است. همگی این پمپ‌ها سطح کارایی کامل و شایسته با کیفیت ساخت بالایی دارند. اما انواع پمپ توان تک از اعتبار بالایی در سطح بازار داخلی و منطقه‌ای برخوردار هستند. کفکش‌های این برند ایرانی مخصوص کارهای سبک خانگی تا مکش آب چاه‌های عمیق مناسب فعالیت‌های باغبانی طراحی شده‌اند. در حال ‌حاضر انواع پمپ توان تک از فروش قابل ‌توجهی در  بازار امروز ایران برخوردار هستند.

ویژگی‌های طراحی پمپ کفکش توان تک

توان تک تنوع گسترده‌ای برای طراحی انواع کفکش دارد. کفکش توان تک مخصوص مکش آب از استخرها و چاه‌های عمیق تا عمق صد متری طراحی شده است. کفکش توان در مدل های خروجی بالا و یا خروجی جانبی طراحی شده است. قاعدتاً با توجه به نیاز خود و شرایط استقرار کفکش یکی از این دو مدل را انتخاب خواهید کرد. انواع کفکش توان تک در توان‌های گوناگون برای مدخل‌ها در سایز  و یا 2 اینچی طراحی شده‌اند. لذا شرایط اتصال به لوله‌های استاندارد مکش آب چه در سطح خانگی و یا فعالیت‌های باغبانی و کشاورزی را دارند.

برای طراحی انواع پمپ کفکش توان تک از بدنه‌های آلومینیومی و یا چدنی استفاده شده ‌است. مدل‌های آلومینیومی سبک‌تر و البته ارزان‌تر هستند. اما همگی مدل‌ها چه در سطح پوسته آلومینیومی و یا چدنی دارای بدنه یکپارچه ریخته‌گری شده می‌باشند. برای طراحی پروانه تمامی این پمپ‌ها از فلز استنلس استیل استفاده شده ‌است. لذا پروانه ساختاری کاملاً ضدآب، مقاوم، با سطح ماندگاری بالایی دارد. در عین ‌حال الگوی طراحی پروانه از نوع بسته ‌است تا شرایط پمپاژ آب با هد بالا فراهم باشد.

پروانه کفکش توان تک برای مکش آب‌های تمیز طراحی شده ‌است. لذا این پمپ‌ها ظرفیت مکش آب‌های گل‌آلود و یا لجن ‌شده را ندارند. اما در کل از بهترین پمپ آب‌ها برای تخلیه استخرها و یا مکش آب از داخل جوی‌ها، رودخانه‌ها، چاه‌های نیمه ‌عمیق کشاورزی و خانگی و یا مکش آب از مخازن صنعتی هستند. این کفکش‌ها با حداکثر مقاومت در مقابل خوردگی طراحی شده‌اند. برای تکمیل پروسه کار آنها از انواع موتورهای تک‌فاز و یا سه‌فاز استفاده شده ‌است. همچنین از مدل‌های ساده و یا فلوتردار برخوردار می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *