نمایش 1–8 از 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

کولتیواتور چیست؟

یکی از امتیازات شرکت اگرو ماشین، داشتن حداکثر کیفیت در رنج قیمتی یک محصول است. در مورد قیمت کولتیواتور اگرو هم این قانون صدق میکند، اما قبل از پرداختن به قیمت کولتیواتور اگرو، بهتر است توضیح مختصری از این ماشین حیاتی، در امور کشاورزی داشته باشیم و با انواع آن آشنا شویم:

در واقع کولتیواتور، یک تراکتور کوچک و دو چرخ میباشد، که کاربردهای متنوعی در امور باغداری و کشاورزی دارد؛ برخی از این کاربردها مانند: شخم زدن، نرم کردن و به هم زدن سطح خاک ، مسطح کردن سطح خاک ، درو کردن و علف کنی و… اشاره کرد.  با توجه به ابعاد مناسب و مصرف سوخت پایین و نیز کاربردهای فراوان این تیلر ها در مزارع ، و شالیزارها و به طور کلی در زمینهای کشاورزی نه چندان وسیع، استفاده از آنها بسیار رایج میباشد.

agro cultivator price

کولتیواتور تصویر نمونه دیزل مارک لوگان، وارد شده توسط شرکت اگرو ماشین | هم قیمت کولتیواتور اگرو | ۱۲ اسب استارتی | فروشگاه اینترنتی انجیکا

تیلر کولتیواتور:

در این بین به کولتیواتور هایی که قابلیت تنظیم عمق شمخ در روتیواتور آنها وجود دارند و شما قابلیت تنظیم ارتفاع تیغه های روتیواتور (مجموعه تیغه های انتهایی ماشین) را به صورت دستی دارید، تیلر کولتیواتور نامیده میشوند.

  • اما قبلتر در مقاله کولتیواتور چیست توضیح جامعی در این خصوص داده ایم و حال می خواهیم شما را با یکی از مرغوبترین و پرفروش ترین کولتیواتور های بازار کشاورزی کشور آشنا کنیم.
engika-agro-cultivator-logan

تیلر-کولتیواتور لوگان وارد شده توسط شرکت اگرو ماشین | ۱۲ اسب استارتی | فروشگاه اینترنتی انجیکا

کولتیواتور (ساخت ایران):

اگر به برخی برند های ایرانی اعتماد دارید و تجربه خرید خوبی از یک برند ایرانی دارید یا در منزل سالها از یک وسیله ایرانی بدون دردسر استفاده کرده اید، بهتر است به تنها سازنده کولتیواتور های ایرانی، جدی تر فکر کنید. نام این شرکت، پیشروسازان اراک (اگرو ماشین) است.

انواع تیلر کولتیواتور اگرو:

کولتیواتور های اگرو در انواع مختلف بنزینی و دیزلی، در کارخانه اگرو ماشین تولید و مونتاژ میشوند و صفر تا صد توسط کارشناسان فنی و با تجربه این شرکت محبوب بررسی و تست میشوند تا این کولتیواتور ها بدون هر نقص و در بالاترین راندمان و کیفیت، به مراکز و نمایندگی های سراسر کشور ارسال شود.

دوستان عزیز شما تا حدودی با این ماشین حیاتی در امور کشاورزی و باغبانی آشنا شدید. و میتوانید در این صفحه قیمت کولتیواتور اگرو در انواع مختلف رو ملاحظه کنید.

کولتیواتور کاما مونتاژ اگرو:

در یک اقدام حمایتی با هدف کاهش قیمت تمام شده کولتیواتور های کاما، یک شرکت مشهور ایرانی تمامی قطعات اصلی و اورجینال کاما را از شرکت اصلی، خریداری کرده و به صورت سی – کی – دی وارد کشور کرده تا در خط مونتاژ این شرکت با نهایت دقت و نظارت کارشناسان با تجربه، در کنار یکدیگر قرار بگیرند و یک تیلر تمام عیار و کامل را در اختیار کشاورزان عزیز قرار دهد. نام این شرکت پیشروسازان اراک (اگروماشین) میباشد که پس از چند سال سابقه درخشان در زمینه تولید کولتیواتورهای اگرو، اکنون جدی ترین برند رقیب خود یعنی کاما را با بالاترین استانداردهای کیفی در لیست محصولات خود قرار داده.

کولتیواتور کاما مونتاژ ایران اگرو

شرکت پیشروسازان، پس از چند سال سابقه درخشان در زمینه تولید کولتیواتورهای اگرو، اکنون جدی ترین برند رقیب خود یعنی کاما را با بالاترین استانداردهای کیفی در لیست محصولات خود قرار داده.

تست و عملکرد تیلر کولتیواتور اگرو ماشین:

  • در فیلم پایین، تست و عملکرد تیلر کولتیواتور اگرو ماشین مدل ۱۲ اسب دیزل را مشاهده میکنید؛ (فیلمبرداری با پهباد)