نمایش 1–8 از 26 نتیجه

نمایش 9 24 36

یکی از تولیدکنندگان مطرح و باسابقه ایرانی در دسته محصولات کفکشهای کشاورزی و پمپ های خانگی، شرکت توان با نام تجاری توان تک جم میباشد. در این بخش به معرفی محصولات این شرکت میپردازیم و همچنین قیمت کفکش توان تک را در مقایسه با انواع برندهای ایرانی مورد سنجش قرار میدهیم.

این شرکت بالغ بر ۷۰ محصول متنوع در حوزه آبرسانی در تولیدات خود دارد. برای آشنایی بیشتر با شرکت سازنده این محصولات میتوان گفت: شرکت صنعتی توان تک جم اولین تولیدکننده انواع کفکشهای کشاورزی میباشد و فعالیت خود را اوایل دهه ۶۰ شمسی آغاز کرده و همواره از این شرکت بعنوان یک برند ایرانی خوشنام و متعهد یاد شده است.

محصولات شرکت توان تک

شرکت توان تک محصولات متنوعی در صنعت آبرسانی تولید میکند که مهمترین آنها انواع کفکش و لجنکشهای کشاورزی میباشد. علاوه بر پمپ های کشاورزی، توان تک دو پمپ پرمصرف در بخش ساختمانی نیز تولید میکند که در ادامه به معرفی آنها مبپردازیم:

پمپ توان خانگی:

  1. پمپ نیم اسب توان تک مدل: TPS 32/3
  2. پمپ 1 اسب توان تک مدل: TPS 35/3

انواع کفکش توان تک:

شرکت توان تک بیشترین تنوع را در محصولات کفکش و لجنکش داراست و همانطور که اشاره شد، بیش از ۷۰ مدل انواع پمپهای آبرسانی و داخل چاهی نظیر: کفکش و لجنکشهای کشاورزی در لیست تولیدات خود دارد. اگر بخواهیم کفکشهای توان تک را دسته بندی کنیم بهترین روش، از روی سایز خروجی پمپ ها و محل قرارگیری خروجی آنها میباشد؛ به طوری که در پایین برایتان آورده ایم.

  1. کفکش ¼1 اینچ خروجی بغل
  2. کفکش ¼1 اینچ خروجی بالا
  3. کفکش 2 اینچ خروجی بغل
  4. کفکش 2 اینچ خروجی بالا

انواع لجنکش توان تک:

  1. لجنکش 2 اینچ خروجی بغل
  2. لجنکش 2 اینچ خروجی بالا
  3. لجنکش 3 اینچ خروجی بغل
  4. لجنکش ¼1 اینچ خروجی بغل سایز کوچک

هر یک از 8 دسته بندی بالا شامل ۵ تا ۱۰ محصول با ارتفاع (HEAD) مختلف از 10 تا 100 متر میباشند. قیمت کفکش توان تک نیز در ارتفاع بالاتر، افزایش پیدا میکند؛ همچنین کفکشهای تکفاز تا ارتفاع 50 متر در دو نمونه فلوتردار و بدون فلوتر (ساده) تولید میشوند. قیمت نمونه فلوتر دار بین 5 تا 10 درصد از نمونه ساده بالاتر میباشد.

قیمت کفکش توان تک بالاست؟

در مقایسه با انواع کفکش های چینی، قیمت کفکش توان تک به مراتب بالاتر است که این موضوع به علت استفاده از مواد اولیه مرغوب و قطعات با کیفیت میباشد. مهمترین مزیت کفکشهای توان تک نسبت به نمونه های چینی، تعمیر پذیر بودن آنهاست به این شکل که تمامی قطعات کفکشهای توان تک قابل خرید و جایگزینی و یا حتی تعمیر میباشند؛ در صورتی که تعداد معدودی از برندهای کفکشهای چینی و تنها در مواردی خاص تعمیر میشوند که همین امر میتواند تا حد زیادی اختلاف قیمت این دو را توجیه کند.

نمایندگی کفکش توان تک

فروشگاه اینترنتی انجیکا، به عنوان نمایندگی فروش محصولات شرکت توان تک، قیمت کفکش توان تک را در انواع مدلها کاهش میدهد و تمامی 70 محصول این شرکت را در دسترس شما عزیزان قرار داده تا مثل همیشه با اولویت قرار دادن حقوق مصرف کنندگان محترم، روند خرید را آسان کرده تا شما عزیزان با خیالی آسوده یک خرید امن را تجربه کنید.

همچنین همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت انجیکا، آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان میباشند.