نمایش 1–8 از 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

شرکت راد پمپ و رقبای بازار

راد پمپ یک برند ایرانیست و بیش از یک دهه است که شهرت خوبی در سطح بازار داخلی و حتی بازارهای منطقه کسب کرده ‌است. این کمپانی با نگاهی تخصصی و کاملاً مهندسی شده فعالیتی پویا در زمینه طراحی و تولید انواع پمپ‌های سانتریفیوژی دارد. قیمت راد پمپ نسبت به سایر برند های رقیب ایرانی کاملا رقابتی است؛ از سویی محصولاتی باکیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید میکند. قیمت کفکش راد پمپ در مقایسه با نمونه های چینی بازار به مراتب بالاتر است اما به لحاظ کیفیت و دوام و ماندگاری چند پله از رقبای چینی پیشی گرفته است تا جاییکه می‌تواند با رقبای اروپایی در این زمینه وارد رقابت شود.

راد پمپ فعالیت خود را از سال 1372 با هدف تولید انواع کفکش آغاز کرده ‌است. این شرکت در طول فعالیتی فراتر از دو دهه توانسته ‌است گام‌های مؤثری برای تولید انواع پمپ سانتریفیوژی خصوصا سری پمپ آب‌های کفکش بردارد. راد پمپ در مسیر تولیدات خود نگاهی همیشگی برای رعایت استانداردهای روز دنیا داشته ‌است. در عین ‌حال سری محصولات باکیفیت و مقاوم طراحی می‌نماید. انواع پمپ آب‌های تولیدی این شرکت در دو دسته‌بندی کلی قرار می‌گیرند.

  • پمپ کفکش با طراحی بدنه استیل
  • پمپ سانتریفیوژی از نوع افقی طبقاتی

سری تولیدات کفکش راد پمپ، سطح کاربری گسترده را پوشش میدهند. کفکش‌های این برند از اعتبار مناسبی در سطح بازار برخوردار هستند؛ در واقع این کفکش‌ها چه از نظر متریال و چه از نظر ظرفیت آب‌دهی، مناسب بسیاری از فضاهای کاربردی اعم از تامین نیازهای خانگی تا پوشش فعالیت‌های باغبانی و صنعتی طراحی شده‌اند. در عین ‌حال از بدنه تمام استیل در طراحی آنها استفاده شده است تا در کل نمونه محصولاتی کاملاً مقاوم، ماندگار و منحصر به فرد برای فعالیت در هر فضای کاری سخت و پیچیده باشند.

مهمترین تفاوت راد پمپ و کفکش چینی:

مهمترین وجه تمایز انواع کفکش رادپمپ در مقایسه با پمپ های چینی، تعمیر پذیری و امکان تعویض قطعات مصرفی این برند ایرانی میباشد. در حالی که اغلب محصولات چینی در این حوزه، برای استفاده یکبار طراحی و تولید شده اند. پس اگر اختلاف قیمت کفکش راد پمپ شما را مردد کرده و در یک دوراهی برای انتخاب قرار گرفته اید؛ این وجه تمایز که استفاده از قطعات و لوازم مرغوب در محصولات رادپمپ است، قیمت آن را توجیه خواهد کرد.

نمایندگی راد پمپ:

سایت انجیکا نمایندگی راد پمپ در سطح کشور است که تمامی محصولات این برند معتبر داخلی را برای عرضه در سراسر کشور به فروش می‌رساند. برای اطلاع از لیست قیمت کفکش راد پمپ می‌توانید از کارشناسان گروه انجیکا مجری تخصصی فروش انواع پمپ در سراسر کشور استفاده کنید.

انواع کفکش راد پمپ

برند راد پمپ در نگاهی تخصصی، پکیج کاملی از انواع کفکش با ظرفیت‌های آبدهی گوناگون برای استفاده در شرایط و فضاهای مختلف طراحی کرده ‌است. سری کفکش‌های این برند با بدنه استیل در دو تیپ تک‌ جداره و دو جداره عرضه می‌شوند که شامل انواع زیر می‌باشند.

  • کفکش راد پمپ ¼1 اینچی
  • کفکش راد پمپ ¼1 اینچی دو جداره
  • کفکش راد پمپ 2 اینچ
  • کفکش راد پمپ 2 اینچ دو جداره
  • کفکش راد پمپ 3 اینچ
  • کفکش راد پمپ 3 اینچ دو جداره

انواع کفکش راد پمپ از مطمئن‌ترین پمپ آب‌های تولید داخل هستند که توانایی حضور در هر شرایط کاری را دارند. برای خرید این محصولات می‌توانید از خدمات فروش آنلاین سایت انجیکا، نمایندگی راد پمپ در سراسر کشور استفاده کنید. انجیکا سری محصولات متنوع این برند معتبر داخلی را با بهترین قیمت کفکش راد پمپ برای عرضه مستقیم در سراسر کشور ارائه می‌نماید.