نمایش 1–8 از 25 نتیجه

نمایش 9 24 36

ایران در صنعت پمپ سازی:

برای آشنایی بیشتر با کفکش آریا، باید بدانیم، خوشبختانه کشور ما ایران در زمینه تولید پمپ های کشاورزی سابقه درخشانی دارد. که این سابقه درخشان در بخش پمپ های کف کش و لجن کش مستغرق بیشتر نیز به چشم میخورد.

محصولات آریا پمپ

مارک های معتبر و شناخته شده ای در این زمینه فعالیت میکنند که یکی از آنها، صنایع پمپ سازی آریا پمپ با نام تجاری آریا پمپ تک، می باشد، که بیش از ۳۰ محصول، در انواع کف کش آریا و لجن کش های تکفاز و سه فاز را در تولیدات خود دارد.

(همچنین میتوانید در انتهای همین صفحه لیست قیمت کفکشهای آریا را مشاهده کنید)

کفکش آریا نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی سال 1397 غرفه آریا پمپ (کفکش آریا)

نمایندگی رسمی کفکش آریا

فروشگاه اینترنتی انجیکـــــا به عنوان نمایندگی رسمی آریا پمپ، کف کش آریا و دیگر محصولات این شرکت را با تخفیف نمایندگی، به شما عزیزان تقدیم میکند.

021-33921584

02133921876

نسل جدید انواع کفکش آریا پمپ:

متخصصین آریا پمپ برای بالاتر بردن هرچه بیشتر بازدهی کفکشهای این شرکت، در سری محصولات جدید خود خروجی پمپ را به بالای آن منتقل کرده اند تا پروانه ها در انتهای دستگاه مستقیم و بدون خم و زاویه آب را از بالای کفکش آریا، داخل لوله پمپ کند. این روش دو مزیت اساسی با مدلهای قدیمی تر دارد:

  1. کاهش قطر پمپ آب و در نتیجه مناسب استفاده در چاههای با دهانه باریکتر
  2. کاهش مصرف موتور دستگاه و بالا رفتن بازدهی پمپ (و کاهش مصرف برق)
بنر عکس کفکش آریا پمپ استیل دوجداره

در این سری از کفکش های آریا پمپ، از بدنه تمام استیل دوجداره استفاده شده و خروجی پمپ به بالای پمپ منتقل شده که این تغییر باعث کاهش قطر یا ضخامت پمپ شده تا در چاهها و محل های باریک قابل استفاده باشد.

لیست قیمت کفکش آریا جدید:

برای اطلاع از تخفیف ویژه همکاران با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت پمپ آریا

لیست قیمت کفکش آریا

لیست قیمت کفکش آریاپمپ