در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

برند ایمر، بیشتر با محصولات ساده، بی آلایش واقتصادی شناخته میشوند. در واقع فلسفه وجودی موتور برق های ایمر، محصولاتی با حداقل امکانات و قیمت اما با کیفیتی معقول میباشد. در حال حاضر محصولات این شرکت محدود به انواع موتور برق بنزینی و انواع موتور پمپ های بنزینی و پمپ های برقی است. همانطور اشاره شد، قیمت موتور برق ایمر مناسب است، علاوه بر این، شما مجبور نیستید ریسک خرید یک موتور برق گرانقیمت را بکنید و در عین حال از کیفیت و دوام آن مطمئن نباشید و نگران کارایی و دوام آن در بلند مدت باشید.

عکس در خصوص قیمت موتور برق ایمر

یکی از میانرده های پرفروش بازار، برند ایمر است. قیمت انواع موتور برق ایمر به صورت کاملا رقابتی در فروشگاه اینترنتی انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق ایمر، موجود میباشد.

نمایندگی موتور برق ایمر:

قیمت انواع موتور برق ایمر به صورت کاملا رقابتی در فروشگاه اینترنتی انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق ایمر، موجود میباشد؛ شما عزیزان میتوانید مدل مورد نظر خود را در این صفحه انتخاب کنید و با مشاهده مشخصات کامل آن محصول و مقایسه قیمت، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

قیمت موتور برق ایمر:

حتی اگر یکبار اقدام به خرید موتور برق کرده باشید؛ متوجه تنوع این محصول صنعتی- خانگی، شده اید. تنوعی که قبل از آن حتی تصورش را نمیکردید؛ به همین خاطر پیشنهاد میشود سراغ مارکهای گرانقیمت که برای اولین بار نام آنها را میشنوید، نروید و انتخاب خود را از دسته میانرده یا اقتصادی انجام دهید تا ریسک خرید خود را به منطق نزدیک کنید. قیمت موتور برق ایمر منطقی و مناسب است و در همین دسته بندی قیمتی قرار میگیرد. 

انواع موتور برق ایمر imer:

  • موتور برق ایمر ۱ کیلووات مدل: LT1200B
  • موتور برق ایمر ۳ کیلووات مدل: LT3900B
  • موتور برق ایمر ۳ کیلووات مدل: LT3900-EB
  • موتور برق ایمر ۶ کیلووات مدل: LT8000EB
  • موتور برق ایمر ۷ کیلووات مدل: LT9000EB
  • موتور برق ایمر ۸ کیلووات مدل: LT10000EB

موتور برق بنزینی ایمر مدل LT1200B

موتور برق ایمر مدل LT1200B با توان خروجی ۱ کیلو وات، یک گزینه خوب و اقتصادی برای مصارف مسافرتی است. این موتور برق دارای سیم پیچ تمام مس بوده و یک موتور کوچک تک سیلندر به ظرفیت 97 سی‌سی، نیروی مکانیکی ژنراتور را تامین میکند. شما با موتور برق بنزینی ایمر مدل LT1200B می‌توانید در فعالیت‌های مسافرتی و کمپینگ برای راه‌اندازی چند عدد روشنایی و یا شارژ کردن تجهیزات الکترونیکی استفاده کنید.

موتور برق imer مدل 1200

برندایمر
مدلLT1200B
نوع سوختبنزین
حداکثر توان خروجی۱۱۰۰ وات
حجم موتور۹۷ سی سی
نوع راه اندازیهندلی
مصرف سوخت۰/۵ لیتر

موتور برق بنزینی ایمر مدل LT3900B

موتور برق ایمر مدل LT3900B در سطح نیازهای خانگی با توان نامی ۲۸۰۰ وات تک‌فاز طراحی‌ شده است. با این موتور برق imer می‌توانید ملزومات یک خانه‌ی کوچک اعم از یخچال، تلویزیون، و همچنین چند عدد روشنایی را راه‌اندازی کنید. همچنین این مدل توانایی راه اندازی یک پمپ خانگی یا کف‌کش، با قدرت ۱ اسب بخار را دارد. برای طراحی این مدل از موتور تک‌ سیلندر بنزینی با ظرفیت ۲۱۰ سی‌سی استفاده شده ‌است. موتور برق ایمر مدل LT3900B با استفاده از هندل و به صورت دستی راه‌اندازی می‌شود.

همچنین این مدل به دلیل داشتن رگلاتور الکتریکی، توانایی تولید برق ۲۲۰ ولت عاری از اعوجاج یا نوسان را دارد.

موتور برق imer مدل 3900

برندایمر
مدلLT3900B
نوع سوختبنزین
حداکثر توان خروجی۳۰۰۰ وات
حجم موتور۲۱۰ سی سی
نوع راه اندازیهندلی
مصرف سوخت۱ لیتر

موتور برق بنزینی ایمر مدل LT3900B

در این مدل موتور برق IMER یک حرف E به مدل قبلی اضافه شده که به معنی Electric Start یا راه اندازی استارتی است. در واقع LT3900EB همان مدل LT3900B است با این تفاوت که علاوه بر راه اندازی با هندل، به صورت استارتی نیز روشن میشود.

موتور برق imer مدل 3900eb

برندایمر
مدلLT3900EB
نوع سوختبنزین
حداکثر توان خروجی۳۰۰۰ وات
حجم موتور۲۱۰ سی سی
نوع راه اندازیهندلی + استارتی
مصرف سوخت۱ لیتر

موتور برق ایمر مدل LT8000EB

اولین موتور برق ایمر که برای کارهای نیمه سنگین طراحی شده است؛ یک موتور با حجم ۴۲۰ سی سی دارد و آلترناتور مس با توان خروجی ۶۵۰۰ وات این ادعا را ثابت میکند. موتور برق ایمر مدل LT8000EB می‌تواند اغلب مصارف یک خانه‌ یا ویلا تامین کند در عین حال شما را در فعالیت های نیمه سنگین و کارگاهی نیز همراهی میکند. در ادامه خلاصه مشخصات فنی این محصول را مشاهده میکنید.

موتور برق imer مدل lt8000

برندایمر
مدلLT8000EB
نوع سوختبنزین
حداکثر توان خروجی۶۵۰۰ وات
حجم موتور۴۲۰ سی سی
نوع راه اندازیهندلی + استارتی
مصرف سوخت۲ لیتر

موتور برق ایمر مدل LT9000EB

این مدل از موتور برق IMER یک قدم پا را فراتر گذاشته و با یک موتور و آلترناتور (ژنراتور) قویتر از مدل قبلی، آماده کارهای سنگینتر شده است. با یک موتور بنزینی با حجم ۴۴۰ سی سی و توان خروجی ۷۵۰۰ وات علاوه بر تامین برق مصرفی یک خانه‌ یا ویلا، میتوانید بدون نگرانی به جوشکاری با اینورترهای جوش بپردازید و یا انواع ابزار برقی را به راحتی راه اندازی و استفاده کنید. در ادامه خلاصه مشخصات فنی این محصول را مشاهده میکنید.

موتور برق imer مدل lt9000

برندایمر
مدلLT9000EB
نوع سوختبنزین
حداکثر توان خروجی۷۵۰۰ وات
حجم موتور۴۴۰ سی سی
نوع راه اندازیهندلی + استارتی
مصرف سوخت۲/۵ لیتر

موتور برق IMER مدل LT10000EB

در حال حاضر قویترین موتور برق ایمر مدل 10000 است که با انجین مشابه مدل قبلی اما یک ژنراتور تقویت شده، میتواند ۸۰۰ وات توان بیشتری تولید کند تا با در اختیار قرار دادن ۸۳۰۰ وات توان الکتریکی، خیال شما را از راه اندازی هر مصرف کننده تکفازی راحت کند. این مدل از موتور برق IMER برای کارهای نیمه صنعتی مانند جوشکاری و خم و برش و… طراحی شده هر چند تامین برق یک ویلا یا باغ نیز برای این موتوربرق ایمر، کاری ساده است. در ادامه خلاصه مشخصات فنی IMER 10000 را مشاهده میکنید.

موتور برق imer مدل lt10000

این مدل از موتور برق IMER برای کارهای نیمه صنعتی مانند جوشکاری و خم و برش و… طراحی شده هر چند تامین برق یک ویلا یا باغ نیز برای این موتوربرق ایمر، کاری ساده است.

برندایمر
مدلLT10000EB
نوع سوختبنزین
حداکثر توان خروجی۸۳۰۰ وات
حجم موتور۴۴۰ سی سی
نوع راه اندازیهندلی + استارتی
مصرف سوخت۳ لیتر

۵ ویژگی مهم موتور برق IMER:

  1. سیم پیچ مس ژنراتور
  2. کیت (A.V.R) تثبیت ولتاژ
  3. موتور برق ایمر خوشقیمت و به صرفه است
  4. موتورهای مجهز به سنسور روغن (خاموش شدن اتومات موتور زمان تعویض/نداشتن روغن)