برند ایمر، بیشتر با محصولات ساده، بی آلایش واقتصادی شناخته میشوند. در واقع فلسفه وجودی موتور برق های ایمر، محصولاتی با حداقل امکانات و قیمت با کیفیتی معقول میباشد. در حال حاضر محصولات این شرکت محدود به انواع موتور برق بنزینی و انواع موتور پمپ های بنزینی است. همانطور اشاره شد، قیمت موتور برق ایمر مناسب است، علاوه بر این، شما مجبور نیستید ریسک خرید یک موتور برق گرانقیمت را بکنید و در عین حال نگران کارایی و دوام آن در بلند مدت باشید. از کیفیت و دوام آن مطمئن نباشید؛

نمایندگی موتور برق ایمر:

قیمت انواع موتور برق ایمر به صورت کاملا رقابتی در فروشگاه اینترنتی انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق ایمر، موجود میباشد؛ شما عزیزان میتوانید مدل مورد نظر خود را در این صفحه انتخاب کنید و با مشاهده مشخصات کامل آن محصول و مقایسه قیمت، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

قیمت موتور برق ایمر:

حتی اگر یکبار اقدام به خرید موتور برق کرده باشید؛ متوجه تنوع این محصول صنعتی- خانگی، شده اید. تنوعی که قبل از آن حتی تصورش را نمیکردید؛ به همین خاطر پیشنهاد میشود سراغ مارکهای گرانقیمت که برای اولین بار نام آنها را میشنوید، نروید و انتخاب خود را از دسته میانرده یا اقتصادی انجام دهید تا ریسک خرید خود را به منطق نزدیک کنید. قیمت موتور برق ایمر منطقی و مناسب است و در همین دسته بندی قیمتی قرار میگیرد. 

انواع موتور برق ایمر imer:

  • موتور برق ایمر ۱ کیلووات مدل: LT1200B
  • موتور برق ایمر ۳ کیلووات مدل: LT3900B
  • موتور برق ایمر ۳ کیلووات مدل: LT3900-EB
  • موتور برق ایمر ۶ کیلووات مدل: LT8000EB
  • موتور برق ایمر ۷ کیلووات مدل: LT9000EB
  • موتور برق ایمر ۸ کیلووات مدل: LT10000EB
عکس در خصوص قیمت موتور برق ایمر

یکی از میانرده های پرفروش بازار، برند ایمر است. قیمت انواع موتور برق ایمر به صورت کاملا رقابتی در فروشگاه اینترنتی انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق ایمر، موجود میباشد.

۵ ویژگی مهم موتور برق ایمر:

  1. سیم پیچ مس ژنراتور
  2. کیت (A.V.R) تثبیت ولتاژ
  3. موتور برق ایمر خوشقیمت و به صرفه است
  4. موتورهای مجهز به سنسور روغن (خاموش شدن اتومات موتور زمان تعویض/نداشتن روغن)

نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36