نمایش 1–8 از 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

بنر قیمت موتور برق المکس

احتمالا قبل از اقدام به خرید موتور برق حتی نام شرکت المکس را نشنیده باشید. اما به واسطه نام هوندا است که این شرکت مورد توجه بازارهای صنعتی دنیا قرار گرفته. اکنون به این اعتبار نام فوجی (ساوا فوجی) را نیز بیفزایید تا به هویت اصلی انواع موتور برق المکس پی ببرید.

انواع موتور برق هوندا المکس عبارت است از: موتور هوندای ژاپن بعلاوه ژنراتور ساوافوجی ژاپن؛ پس شما با یک موتور برق تمام عیار روبرو هستید؛ اما آیا این تعریف بالا بودن قیمت موتور برق هوندا المکس را توجیه میکند؟

توصیفی برای قیمت موتور برق هوندا المکس

انواع موتور برق هوندا المکس عبارت است از موتور هوندای ژاپن بعلاوه ژنراتور ساوافوجی ژاپن؛ پس شما با یک موتور برق تمام عیار روبرو هستید.

موتور برق هوندا المکس ژاپن؟

موتور برق یا همان ژنراتور الکتریکی دستگاهی است که انرژی در حالتهای مختلف مانند انرژی مکانیکی، گرمایی، شیمیایی و… را از یک منبع خارجی به انرژی الکتریکی به عنوان خروجی تبدیل می کند. موتور برق المکس با سوخت بنزین کار میکند و آن را تبدیل به انرژی الکتریکی یا برق میکند. یکی از معروفترین و البته پرفروشترین مارک موتور برقهای ژاپنی، المکس (ELEMAX) میباشد که طرفداران خاص خود را دارد. اما با وجود بالا بودن قیمت موتور برق هوندا المکس، آیا واقعا محصولات این شرکت ارزش خرید دارند؟

موتور برق اقتصادی المکس:

موتوربرق های اقتصادی المکس به محصولاتی از این شرکت اطلاق میشود که در طراحی آنها، هزینه به حداقل ممکن رسیده و قیمت تمام شده با اختلاف معقولی نسبت به موتور برقهای المکس سری ای ایکس قرار گیرد.

این اختلاف تنها در طراحی این محصولات وجود دارد؛ به طور مثال: شاسی، تابلو، پریزها و هواکش و اگزوز و… این تغییرات جدای از قیمت پایینتر قطعات موجب میشود روند مونتاژ سریعتر و ساده تر انجام شود. به همین خاطر است که قیمت موتور برق هوندا المکس در دو تیپ اقتصادی (STANDARD) و کامل (EXclusive) با یکدیگر متفاوت است؛ البته مشخصات فنی و قطعات داخلی سری اقتصادی هیچ تفاوتی با نمونه های گرانتر این شرکت ندارد.

موتور برق سری EX المکس، پرچمداران شرکت:

سری ای ایکس المکس، خانواده بالارده این برند ژاپنی محسوب میشود؛ EX یا (اکسکلوسیو EXCLUSIVE) مدلهای کامل با طراحی شکیل و امکانات بیشتر شرکت المکس ژاپن میباشند. که در آنها از کاملترین قطعات استفاده شده و بیشترین امکانات را در مقایسه با نمونه های اقتصادی این برند دارند. به عبارتی این سری پرچمداران ELEMAX هستند.