نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسمش کمی سخت است، اما امکان ندارد قصد خرید ژنراتور داشته باشید و نام موتور برق جیانگ دانگ را نشنیده باشید؛ چرا که JIANG DONG یکی از شناخته شده ترین مارکهای موتور برق چینی است.

آیا با در نظر گرفتن قیمت موتور برق جیانگ دانگ میتواند یکی از گزینه های خوب به شمار بیاید؟

قیمت موتور برق جیانگ دانگ :

هر چند کمی قیمت موتور برق جیانگ دانگ بالاتر است اما کیفیت و ارزش خرید بالای محصولات جیانگ دانگ، موجب شده به یکی از پرفروش ترین موتور برق های بازار مبدل شود و این نشان دهنده محبوبیت و رضایت مصرف کننده از این برند فعال در زمینه تولید موتورآلات کشاورزی – صنعتی میباشد؛ که قیمت موتور برق جیانگ دانگ را توجیه میکند.

لوگو برای قیمت موتور برق جیانگ دانگ

درباره شرکت جیانگ دانگ:

جیانگ دانگ، نام و نام خانوادگی صاحب این برند است؛ و همانطور که مشخص است یک نام و محصول چینی است. جالب است بدانید کمپانی جیانگ دانگ بالغ بر ۶۰ سال سابقه تولید موتوآلات کشاورزی و نیمه صنعتی را دارد و محصولات این شرکت بالای ۲۰ سال در ایران به صورت مستمر و هر روز خرید و فروش میشود. همچنین به دلیل محبوبیت این شرکت در ایران یک بازار کاملا رقابتی داشته و قیمت موتور برق جیانگ دانگ کاملا شفاف و قابل استعلام است. 

ارزیابی بهترین موتور برق خانگی:

قبل از انتخاب مارک موتور برق؛ مقدار توان دهی و قدرت خروجی معیار اصلی یک انتخاب درست است. اصولاً موتور برق‌ها را براساس توان با معیار کیلو وات (KW) دسته‌بندی می‌کنند. موتور برق‌های کم‌توان برای پوشش نیازهای مسافرتی و سیار هستند و موتور برق‌های توان بالا مخصوص فعالیت‌های صنعتی طراحی ‌شده اند.

برای ارزیابی بهترین موتور برق خانگی لازم است تا برق مورد نیاز هر مصرف کننده به واحد توان (وات) محاسبه شود و دستگاه مولد تولید برق مورد نظرمان را با معیار توان دهی و دیگر فاکتورها بررسی نمایید.

بعد از اینکه میزان توان مورد نیازمان را بدست آوردیم، میتوانیم متناسب با توان مورد نیازمان، یک موتور برق مناسب با توان خروجی کافی از یک برند مطمئن انتخاب کنیم؛ انواع موتور برق جیانگ دانگ برای استفاده بلند مدت طراحی و ساخته شده اند که همین امر باعث شده عمر مفید بیشتری داشته و از سویی بازار دست دوم خوبی داشته باشند. سایت انجیکا به عنوان نمایندگی موتور برق جیانگ دانگ، تمام مدلهای این برند را در اختیار شما قرار داده تا با مقایسه قیمت موتور برق جیانگدانگ یک انتخاب خوب داشته باشد.

انواع موتور برق های بنزینی جیانگ دانگ

 1. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD2800 با خروجی 1 کیلو وات
 2. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD5000 با خروجی 2.5 کیلو وات
 3. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD5500 با خروجی 3 کیلو وات
 4. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD6000 با خروجی 3.5 کیلو وات
 5. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD6500 با خروجی 4 کیلو وات
 6. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD7000 با خروجی 5 کیلو وات
 7. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD9000 با خروجی 6 کیلو وات
 8. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD10000-THEB با خروجی 7.5 کیلو وات
 9. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD8500-THEB با خروجی 8.5 کیلو وات
 10. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD8500-THEB-T با خروجی 8.5 کیلو وات – سه فاز
 11. موتور برق جیانگ دانگ مدل JD8500-THEB-ATS با خروجی 8.5 کیلو وات (استارت و استاپ اتومات)

آنباکس و راه اندازی موتور برق جیانگ دانگ

بازار دست دوم JIANG DONG:

موتور برق های چینی پس از استفاده با افت قیمت زیادی مواجه میشوند؛ و مصرف کننده ها برای فروش موتور برقشان باید زمان بیشتری صرف کنند تا بتوانند مشتری مناسب پیدا کنند و اختلاف قیمت خرید با مبلغ فروششان را کمتر کنند. اما شما با خرید یک موتور برق از برندهای معتبر بازار، دغدغه کمتری هنگام فروش خواهید داشت و موتور برق های جیانگ دانگ در بازار دست دوم نیز مشتریان خود را دارند. به همین دلیل قیمت موتور برق جیانگ دانگ دست دوم بالاتر از برخی برند های مشابه میباشد.

مزایا و معایب موتوربرق جیانگدانگ:

مزایا:

 1. استهلاک پایین و عمر مفید بالا
 2. تمامی قطعات قابل تعمیر
 3. ظاهر زیبا و امکانات به روز
 4. توان درج شده واقعی روی محصولات
 5. وجود لوازم یدکی و خدمات پس از فروش
 6. بازار داغ دست دوم
 7. یکی از برترین موتور برق ها در بازار

معایب:

 1. قیمت موتور برق جیانگ دانگ (از مراکز یا سایت های معتبر خرید کنید)
 2. وزن سنگین تر از رقبا (به دلیل شاسی مقاوم و سیم پیچ تمام مس)
 3. گاهی کمیاب در بازار