یک موتور برق خانگی باید بتواند توان الکتریکی کافی برای فعال کردن تمام تجهیزات متعارف در فضاهای خانگی را تأمین نماید. اگر به دنبال بهترین موتور برق خانگی هستید باید ابتدا با نحوه محاسبه توان مورد نیاز تجهیزات خانگی آشنا شوید. اما در کل هر محیط خانگی دارای سیستم سرمایشی، تلویزیون، یخچال، تجهیزات معمولی آشپزخانه، چند عدد روشنایی و… است.

بهترین موتور برق خانگی از لحاظ توان خروجی، در رنج 3 الی 7 کیلو وات هست. مقدار توان ۳ کیلو وات حجم توان الکتریکی کافی برای فعال کردن تجهیزات متعارف خانگی است. اما گاهی خانه‌ی هدف دارای برخی تجهیزات تکمیلی است. مثلاً خانه در مناطق دورافتاده است و برای تأمین آب از یک کف‌کش استفاده می‌کند. کف‌کش های خانگی غالباً مدل‌های 0.5 و یا ۲ اسب بخار هستند. در چنین شرایطی استفاده از موتور برق خانگی با ظرفیت در حدود ۵ کیلو وات مناسب‌تر است.

شما با این روش می‌توانید برای تأمین برق فضای خانگی خودتان بهترین موتور برق با توان دهی مناسب و قیمت مناسب تهیه کنید؛ قطعاً در توان‌های بالا مستلزم صرف هزینه‌ای مضاعف هستید. در عین ‌حال برخی مولدها با توان کمتر، معیارهای مناسب برای راه‌اندازی تجهیزات خانگی را ندارد.

بهترین موتور برق از نظر کیفیت در رنج قیمت:

تا اینجا با نحوه انتخاب بهترین موتور برق خانگی، آشنا شدید. در این صفحه یک لیست از بهترین موتور برق های بازار در رنج قیمت مختلف، برای شما آماده کردیم تا بتوانید راحت تر محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید و تا چند سال با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

پیروز باشید – فروشگاه کشاورزی اِنجیـــــکا

نمایش 1–8 از 21 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36